Prijava

Jes ovaj Cara zna da objasni, tako reci, sad kontam. Ali čekaj, pa brada bocka, a ako obriješ jajca, onda će i ona da bockaju.

ja volem da brijem genitalije..al od riba..moje ne...

al riba ako nije brijana prvo je obrijem pa posle jebem..drukče neću a i ne umem...

Ja kad vidim da je žemsko dole obrijano meni muška snaga opane 30% odoka. Nije to to.

ma i 70% da opadne ono tries vrsi poso ;)

ja brijem, jaja i okolojajne predele. i izgleda veci kada je obrijan (nije da mi to treba nego eto od viska glava ne boli jelte ) buljsona nisam, daleko od ociju daleko od srca. a sto se tice zenskog pola ako se nada lizanju onda nek se obrije. i to lepo, ne volim kad bocka pa mi iritira kozu.

A jezik neće da ti iritira?

ja odem na depilaciju ko gospodin čoek, da tu urade stručne koke

Мене су једном у основној оптужили да сам бријао јаја ножем у учионици, за време великог одмора. А нисам, кеве ми.

Реално, баш ми бриди курац да бријем јаја и околину. Гајим овако дивљачки, па кад се риба ухвати за лијане синџо, узјаше га па још повуче оно растиње, е тад си брате свршио.

ПРАВДА ЗА ЛИПОВИЦУ!

ДРВОСЕЧЕ НЕ ЈЕБУ!

ДЛАКАВИ ГОРШТАЦИ ЈЕБУ!

hahahha koji ste vi ludaci!

Где сте били кад је отворена ова тема, бре:

http://vukajlija.com/forum/teme/15224?strana=1

Елем, у праву је Цара. Јаја мора да су ћелава као Саша Ђорђевић.

Ne brijem. Šišam ih mašinicom za šišanje. Izuzev u periodu od početka decembra do kraja februara. Tad puštam da rastu-ne znam zašto.

Како јаја ошишаш машиницом?
Ћесисечеш!

Makazice su keva. NIsam lud da prinesem žilet pa da se češem na svakih 15 sekundi..

Ne brijem. Šišam ih mašinicom za šišanje. Izuzev u periodu od početka decembra do kraja februara. Tad puštam da rastu-ne znam zašto.

Takođe. I ne Džimi, ne isećeš muda. Lepo se sve ošiša. I bolji je osećaj od brijanja.

ne znam sta da vam kazem osim: ako niste nikad obrijali jaja obrijajte ih obavezno, bar jednom pa ako vam se ne svidi vratite se na staro. a svidece vam se.

Како јаја ошишаш машиницом?
Ћесисечеш!

Ma jok, sam malo odvojiš oštrice onom polugom, minorno. I dobro zetegneš kožetinu. Radi k'o sat.