Prijava

Ne kažem da ne vole, ali pljuju. Pred ribama pogotovo.

Ne kažem da ne vole, ali pljuju. Pred ribama pogotovo.

Јебем ти рибу која је гадљива на лук.
Тру риби прокрче црева кад те види како једеш хамбургер пун лука, па још да ти тражи цап.

Losa produkcija je skroz skenjala taj album.

Ти уради римастеринг, у твојој продукцији. :) Албум откида, такав какав је. Можда је могло боље, ко ће га знати. Из Сент енгра се назире одлична идеја и јак албум, али они бубњеви...уф, немам толко ''истанчан'' слух. Волим Јувентус, овде има више јебених миланеза!

Mlađana Dinkića, animal print, balans jogurt sa pšeničnim klicama i Ognjena Amidžića.

Daj šta serete sad koji kurac!? Postojala je i grupa - Bag, lullaby moderator. A meni je skroz kul. Što se tiče luka u pljeskavicama, pred ženskim društvom se pljuje, koliko god da se voli. U velikoj većini slučajeva. Da gotivim i glupe definicije. Na njih obavezno dam + da ohrabrim autore.

Из Сент енгра се назире одлична идеја и јак албум, али они бубњеви...уф, немам толко ''истанчан'' слух.

Ти бубњеви јебу. :)
Јеси био некад на проби бенда и чуо некомпресован, сиров звук? Е, то је то.

Ja obožavam lukac, al' samo ako je beli. Crni nije dovoljno TRU :)
Je l' ti, darling, voliš beli luk? Sa slaninom i paradajzom, a? :)

Tako je Džimi, te što ne vole luk ne mogu pravi ručak ni da skuvaju :) Ali svejedno ostaje situacija sa pljuvanjem po mećanju luka u hamburgere.

Je l' ti, darling, voliš beli luk? Sa slaninom i paradajzom, a? :)

Obožavam. Tata mi nasecka slanine i luka i paradjza i odvalim se kao krava. A ja volim i crni. Mećem ga u sva jela i sad ću da idem po pljeskavicu sa lukom jer mi prokrčaše creva.

Tako je Džimi, te što ne vole luk ne mogu pravi ručak ni da skuvaju

Море, маме им га стерам.

Неко је поменуо Мејдене и њихово "прерастање" у истој реченици. Фуј :)

U stvari volim svašta - neukusno odevanje, glasno smejanje, Cigančiće, čaj od nevena, dance arenu na EXITu (pljujete), skidanje u javnosti. Divne stvari.

Ти бубњеви јебу. :)
Јеси био некад на проби бенда и чуо некомпресован, сиров звук? Е, то је то.

Daj Džimi, tako zvuči samo bend koji ne zna da se podesi kako treba. Dobar bend na probi zvuči kao i na svirci. Tako možda zvuče bendovi sa pojačalima od 10 vati. :)

Meni je taj album očaj. Ne zbog toga što se Metalika prodala, ili tako nešto, svi albumi mogu da prodju (iako su prva 4 stvarno vrh), osim tog. Čak i sa tog pesma St. Anger mi je dojajna. Ali ostatak... Daj brate. Zbljuv.

Elem, gotivim Milića Vukašinovića i to mnogo. Čovek jebe.

EDIT: Ali da, što se tiče bubnjeva baš u pesmi St. Anger, tu su mi dojajni jer baš dočaravaju sav taj bes koji je Hetfild i nameravao da ispolji u pesmi. I spot mi je do jaja za tu pesmu. Tvorza. Fakjea.

Јеси био некад на проби бенда и чуо некомпресован, сиров звук?

Јесам. Зато и кажем. Једно је када одем код буразера у подрум и слушам их како лупају, пију пиво и разбијају главу где да скрпе кинту за неки снимак, а ПОТПУНО друго када скинем МЕТАЛИКИН албум високе продукције с нета и чујем исту буку као ону што допире из подрума. Ако си у бенду, можда си навикао, ја - нисам. :) Мада кул, нисам рекао да је СЕ лош, једноставно мање ми се допада од поменутог Џастиса. Ипак је Џастис Џастис. :)

Pljujem ljude koji rakiju ne piju na eks, već popiju šot u 4 puta, uz čašu vode.

Volim probleme. Ako nemam problema, ja ih napravim. Ponekad svesno, ponekad nesvesno.

Инзаги се родио у офсајду.

Jest, al Pantelića je u ofsajdu napravilo.

A gotivim Žigića. I volim ojkaču, jer sam seljak.