Prijava

$Ди Мен: Зато што је то тако кул кад млади металац каже ''Прва четири албума Металике су врх, после су се продали, а Ст. Енгер је њесра'' - такав клинац аутоматски купује своје место у друштву осталих набеђених металијанера.

Peru Lukovića i Lejdi Gagu.

Peru Lukovića i Lejdi Gagu.

Dodao bih i Bajagu.

Jebte ja sam poceo da slusam Mettalicu zbog tog albuma, tacnije zbog same pesme i spota St.anger . Cuo sam posle da je to sranje, da su pre bili bolji. Meni su svi albumi ok, sa svakog mogu naci par extra pesama.

http://www.metalmusicarchives.com/images/covers/metallica-st-anger.jpg

Za ovo dobijas pivo od mene. Stvarno ne razumem zasto je ovo toliko omrazen album

Taj rad!

Зато што је то тако кул кад млади металац каже ''Прва четири албума Металике су врх, после су се продали, а Ст. Енгер је њесра'' - такав клинац аутоматски купује своје место у друштву осталих набеђених металијанера.

A vidis, meni je Seint Enger mnogo bolji od ...End dzastis for ol. :D
Takodje smatram da je Metalica sa Load i REload albumima uradila vise nego neki bendovi za celu svoju karijeru :)

Перу Луковића, свакако!

http://image.lyricspond.com/image/i/artist-iron-maiden/album-somewhere-in-time/cd-cover.jpg

У последње време, међу ,,маторим и искусним'' металцима је постало скоро па популарно да се хвале како су прерасли Мејдене и како су они њесра. Ја их, напротив, још увек готивим.

meni je Seint Enger mnogo bolji od ...End dzastis for ol. :D

Овај смајли значи да се шалиш, да?

Takodje smatram da je Metalica sa Load i REload albumima uradila vise nego neki bendovi za celu svoju karijeru :)

Скроз, јебено, тачно!
Елем, ништа што ја готивим није не прихваћено, јер се приватно дружим већином са људима сличних интересовања и размишљања.
Овде има пуно необјективности у разним дискусијама, али и то је ок, мислим, увек је тако. Готивим нови нови вал, који још код нас није узео маха, док је у Британији популаран већ добрих десетак година. Уопште, волим алтернативни рок, што овде мање људи воли. И да, Бајагу и Цукића.
То од музике. Од других ствари..па не знам сад.

У последње време, међу ,,маторим и искусним'' металцима је постало скоро па популарно да се хвале како су прерасли Мејденe

Teško, ako si ih nekad gotivio, uvek ćeš

Овај смајли значи да се шалиш, да?

Ne, uopste se ne salim. Losa produkcija je skroz skenjala taj album.

http://2.bp.blogspot.com/_n-w5jgpBB8U/Sq1k91Zb3fI/AAAAAAAABUM/HpYluwMDc3Q/s400/_trenutna.PNG
, rošavu kožu, dede hejtere, prešminkane starije gospođe po gradskom prevozu, muškobanjaste devojke, da jedem na silu hranu čiji mi se ukus uopšte ne sviđa (ovako sam uspela da do obožavanja zavolim neke ukuse), bajatu hranu (hleb, burek od juče, jogurt kad prenoći van frižidera, ugnjilo voće, čipsevi, smoki, keksovi otvoreni od juče).
Gotovo nikad se ne raspravljam, bilo bi moronski da ubeđujem nekoga zašto su mi deke slatke. :)

Frančeska Totija, Filipa Inzagija. Luk u hamburger. Lulaby.

Luk u hamburger

Ајде, бре. Ко не воли лук у хамбургер?

Frančeska Totija, Filipa Inzagija. Luk u hamburger. Lulaby.

Да, ал' ко њих пљује? Добро, можда Пипа.

Инзаги се родио у офсајду.