Prijava

Prva prilika koja me nanese u tom pravcu ja ću da ti se javim, pa ako šta organizujemo, organizujemo - ako ne uspemo, smatraću kao da sam počašćen.

Svinjska crevca, ali iskljucivo sam da ih spremim (izuzetak mama posto jedino jos ona zna da ih spremi kako ih volim)

Braćo, nek neko nađe onog prevodioca što je prevodio auroru na normalan jezik. Ja ovu ništa ne razumijem.

Еј, тишина! Нико ништа није питао.


ЕДИТ (да не испадне да сам викала стварно)

Нутела.

Теслина кремација.

кремација иначе
ЕДИТ океј ми и обично сарањивање

Šta sereš koji kurac. Ko još pljuje nutelu ? Možda tamo neki brat od tetke koji je hipster ili nema para pa kupuje takovo.
To isto ko što bi ja napisao gotivim ladno pivo i burek (smesom) .. I ti nadješ tog brata od tetke koji to mrzi..

Ало, информиши се, не воле на оној другој теми http://vukajlija.com/forum/teme/19116-svi-gotive-a-ja-pljujem?strana=52#post_2710293 јесте, баш ми дошло да измишљам.

Šta je klaker? koji jezik vi pričate ljudi?

Klaker ti je kao kabeza, ne znam da li je isto baš.

Зораннах је врста пудле, само што пискавије звучи.

Одговор је само делимично тачан, јер ради и влогове и флогове.

Bijelo dugme, Red hot chili peppers, Ričard Dokins, tojota prius (i svi ti eko avtomobili koje ljudi pljuju ja volim), sve ''omražene'' članove na ovom sajtu (svakog koga označe za smarača, hejtera, ulizicu, pametnjakovića i sl.), Fejsbuk (koji izum čoveče), teoriju evolucije (kako je kul biti majmun i znati to),...
edit: kako me sramota kad mi post bude prvi. Stid.

Klaker ti je kao kabeza, ne znam da li je isto baš.

Sve si objasnio!