Prijava

Žena u muškarcu traži zaštitnika. Pa sad zamislite kako će dugonoga od 190 cm da vidi zaštitnika u nekome sa 175, znači podsvesno ga eliminiše pa sve i da joj se sviđa. E onda dođe baja od makar 190-191 i reši problem. Lako.

Високе жене су углавном неприступачне мушкарцима који су прцвољци. Тако да у просеку нису лакше за мување. Али зато ако налетиш на зрекуљу од метар и деведесет пет, а ти имаш два метра, рачунај да имаш велике шансе код ње, тачније веће шансе од 90% мушкараца. Па, није ли тако? :))

ovo je istina, ali i taj dvometraš ima realan problem... jebem li ga nije li nezgodno da on bude sa curom od 1,70

Боже, која баљезгања. Висока сам 178+ и колико знам (из свог искуства) мушкарци су се вечито плашили да ми приђу јер им делујем неприступачно, а иначе, могу вам рећи, да се на високе рибе прже подједнако сви, тј. зависно од укуса, мене су на пример често мували и прцвољци.
А није ни куриозитет да грмаљи често шетају цицу од метар и шесет. Све је индивидуално, има нас разних. Имам доста високих девојака у окружењу, према томе, знам шта причам.

Кад га тако посматраш, има логике, Вехбија, у томе. Могуће да си у праву, али ипак...Све ово твоје личи на неко социо-псохолошко троловање из гимназијских уџбеника емпиријски не потврђено.

Hajde marcipan, priznaj, da ti priđe stidljiv lik sa izlizanom spikom, ipak bi ga "saslušala", zar ne? :) Visoke žene nemaju bitch shield.

jebem li ga nije li nezgodno da on bude sa curom od 1,70

nije. Instinkt čuda čini, ja sam 1,98, bio sam sa curicom 1,56 (nisam je spavao doduše, imali smo po nešto bezveze godina)

Висока сам 178+ и колико знам (из свог искуства) мушкарци су се вечито плашили да ми приђу јер им делујем неприступачно (замисли женску аспиду од 182 која још зна да се бије)

Pa upravo! Manje su ti prilazili - ne znači da su ti niži kriterijumi, ali verovatno nećeš a priori odbiti lika sa ispranom spikom (jer za tebe tehnički nije isprana), koju je cica od 1,68 čula na stotine puta!

Све ово твоје личи на неко социо-псохолошко троловање из гимназијских уџбеника емпиријски не потврђено.

potvrđeno :) A i gimnazijskih udžbenika se ne laća'

Боже, која баљезгања. Висока сам 178+ и колико знам (из свог искуства) мушкарци су се вечито плашили да ми приђу јер им делујем неприступачно (замисли женску аспиду од 182 која још зна да се бије), а иначе, могу вам рећи, да се на високе рибе прже подједнако сви, тј. зависно од укуса, мене су на пример често мували и прцвољци.

Прво, да се не лажемо, ниси ти ТОЛИКО висока. :)

Капирам да нас има разних, али ево, ја себе никад нисам могао да замислим са девојком која је виша од мене. То је у најмању руку смешно. :)) Замисли девојку која мора да се сагиње да би пољубила дечка. Пар пута сам то видео и баш ми је било комично. Можда сам сељак, али јебига. Смешно ми је.

Брате, не брини се ти за мене:). Ја те АПП типове и не рачунам у прилажења.

Не верујем какве се теорије овде развијају:)

vehabijo ja nisam govorio o pojedinačnim slučajevima, al zar nije malo nezgrapno vidjeti tu kombinaciju?

Kakvi ste bre, visoka je! Sta sam ja ondak sa svojih 168? Sumski patuljak?

Можда сам сељак, али јебига.

Jesi.

Ako se već dvoje zavole, što bi sad neka telesna karakteristika pravila prepreku, to je jako površno.

Pufnice, ti si taman!:)

Kakvi ste bre, visoka je! Sta sam ja ondak sa svojih 168? Sumski patuljak?

taman :)

edit: lol @ cule! Vidite kako se muškarci slažu, čak i kad je jedan u atmo- a drugi u stratosferi

Добро, Џими, у односу на тебе нико од нас није ТОЛИКО висок. Снежано :)

Kakvi ste bre, visoka je! Sta sam ja ondak sa svojih 168? Sumski patuljak?

Ти си жена просечне висине, ал те свеједно не бих спазио на улици, много ми је узак видокруг. Лотосов цвет је изнад просека, али није баш ни цопина. :))

Ako se već dvoje zavole, što bi sad neka telesna karakteristika pravila prepreku, to je jako površno.

Ма, капирам ја то, љубав не зна за границе, али опет... Мало ми то незграпно.

190 je zaista visina. Ali baš baš. To je kul, Džimiju je apsolutna većina devojaka pristupačna. Mi patuljčići možemo samo da patimo!

Lotosova, je l nosis stikle? Meni je prekul kad visoka devojka obuje cipele na stikle. Iako ih se plasim tada.

Ти си жена просечне висине, ал те свеједно не бих спазио на улици, много ми је узак видокруг.

Uzak vidokrug, uska shvatanja;) Najnizi momak mi je bio 184;)

Лотосов цвет је изнад просека, али није баш ни цопина. :))

Pa jebote, i ne treba biti copina, zena je:))

Нормално, Пуфнице!! Ја уопште не набијам себи комплексе због висине и умем да је носим, чак и на штиклама! :))

To je prekul. Ne volim devojke koje su 150 i nose stikle od 14 cm i vicu da nemaju komplekse.

Vehabija, bitna je ličnost. Neko ko nije mrgud, on deluje pristupačno bez obzira na visinu. Ali i pored takvog delovanja takva osoba govori ne ili da, po želji ili ukusu. :) Nema ovde neke filozofije...

Ako se već dvoje zavole, što bi sad neka telesna karakteristika pravila prepreku, to je jako površno.

Cule ti si idealista. Produkt ljubavi je seks, a seks je biologija, a cilj biologije je što veće to bolje-uspešnije.

Ја уопште не набијам себи комплексе због висине и умем да је носим, чак и на штиклама!

U to ne sumnjam, nije ti teško, a i lepo ti stoji.