Prijava

Добро, не носим баш штуле, али волим штикле, нисам цопинаста, фала богу, па сам пропорционална, што је често проблем код високих жена, код њих се пре уочава несразмерност нелова тела, грбављење итд...

Vehabija, bitna je ličnost. Neko ko nije mrgud, on deluje pristupačno bez obzira na visinu. Ali i pored takvog delovanja takva osoba govori ne ili da, po želji ili ukusu. :) Nema ovde neke filozofije...

To je to. Karakter je suština.

Ма нико се не размеће, него се тема случајно тицала људских жирафи, па сам се осетила прозваном. Морала сам да објасним неке ствари.

ne znam da l su lakse za muvanje al znam da neces sjebati vrat dok im gledas u sise

To je to. Karakter je suština.

Баш то. Али тешко да ће те у гомили ликова риба препознати по карактеру. Треба јој бацити коску некако, најлакше је то урадити изгледом.

a cilj biologije je što veće to bolje-uspešnije.

Kvantitet nužno ne povlači kvalitet. Ako si to hteo da kažeš.

Кад смо код мргуда, много мрзим жене које се тако нешто мусе. Мушкарцима се може да се мргоде, штавише, могу да изгледају кул кад се мргоде. Нпр.

http://mahi.ucsd.edu/shearer/JCLUB/clint.jpeg

Али жене никако.
Нарочито ружне жене. Леп и искрен осмех је у стању и од најружније жене да направи симпатичну жену.

Jimmy, off-ujes.

Молим? Покори се, сужњу! Тишина тамо!
Немој да се понови.

-----------

Елем, је л' зна неко у ком делу света живе највише жене у просеку?

U Hercegovini?

edit: u Ćerimagićima, reče mi neko nekada

Елем, је л' зна неко у ком делу света живе највише жене у просеку?

Skandinavija

Молим? Покори се, сужњу! Тишина тамо!
Немој да се понови.

Reklamiraj, reklamiraj.

Da, ali druga je stvar da li visina na neki način utiče na karakter. Da li su niži ljudi češće glasniji i prodorniji jer žele da budu primećeni, ne bi li skrenuli pažnju na sebe, a visoki mirniji i staloženiji, jer su svakako primetni, ili je ovo opet jedna generalizacija?
Ja recimo nikada nisam imala potrebu da se namećem u bilo kojoj situaciji i bilo kome. Moram smanjiti osmeh, kada već centimetre ne mogu. :)

Da, ali druga je stvar da li visina na neki način utiče na karakter. Da li su niži ljudi češće glasniji i prodorniji jer žele da budu primećeni, ne bi li skrenuli pažnju na sebe, a visoki mirniji i staloženiji, jer su svakako primetni, ili je ovo opet jedna generalizacija?
Ja recimo nikada nisam imala potrebu da se namećem u bilo kojoj situaciji i bilo kome. Moram smanjiti osmeh, kada već centimetre ne mogu. :)

Evo, pogledaj Mulucu i sve ti je jasno. :)

jebaće vas mylyca za ovo...

Da li su niži ljudi češće glasniji i prodorniji jer žele da budu primećeni, ne bi li skrenuli pažnju na sebe, a visoki mirniji i staloženiji, jer su svakako primetni, ili je ovo opet jedna generalizacija?

Jeste generalizacija ali sa puno istine. Niski ljudi galame, imaju pojačan govor tela i bezbroj uvežbanih taktika da bi skrenuli pažnju na sebe. Treba ih razmenti. Pa i oni učestvuju u svim životnim borbama.

Ja imam 180 i nesto, i svi mi kazu da se derem k'o da sam sa planine sisao.
Ali nisam zivcan, samo sam grlat.

Tomica Milosavljević je pravi primer "besnog patuljka". Kad čovek priča imaš utisak da sedi na škorpijama i da je okružen rojem pčela ubica pa se bacaka telom i rukama na sve strane.