Prijava

gledam sad na jutubu hajlajts, i 3. krug kvalifikacija verstapen izvozio krug sa nogom na kocnici, valjda da ne provale kolko moze brzo da ide i u drugom krugu krenu da ga prestizu i krece lozana onog komentatora... aaaa, jel moze alonso, daaa alonso prestize verstapena, da rasel ide, opa opa, moze li jeeeej rasel prestize alonsa -0.005, hamilton prestize rasela, sajnc hamiltona kakva drama kakva drama, evo verstapen nailazi drugi krug bice gusto, dal je moguce da pretekne ovo aaaaaaaaa

-0.589

Komotno cu da upalim tv sl god u ovo vreme za f1, nema smisla vise

MA JEBEMTI I NEDELJU JUTRO I SVE KOJI SAM KURAC USTAO

KAKAV RED LEG ALO
DAJTE MIM KLOVNA

ETO MALO ZABAVE DAJTE START IZ MESTA

HAHAHHAHAHAHAA

HVALA TI MAJKL MASI
LIK JE BOG

U svasta sam prespavao :)

MAJKU JEBEM DIREKCIJI TRKE

KAZNITE VER SADA, STOJI PO METRA VAN LINIJE
OCE KURSC

kaps lok neće učiniti formulu jedan ništa zanimljivijom niti je vratiti u zlatno doba kad je bila dobra za razliku od sad kad više nije dobra

U svasta sam prespavao :)

Ovo..milion poruka u gripi za f1 zaludjenike, nisam smeo sve da citam, sad pustam iz pocetka

Samo cu reci da ne bacajte 3 sata na ovo, od rasela preskoci sad komotno na 53 krug

SRAMOTNE ODLUKE
RAZLICITI STANDARDI
ZLOUPOTREBA PRAVILA

SUDICE ISTORIJA VREMENA OVOJ AUSTRALIJI I FIA

haha preskacem malo isk, dosao sam do 30-og kruga vec :)

bitno da sam video krajickom oka da je cica alonso treci, to mi bitno, vamoos

https://www.youtube.com/watch?v=Qtq-MO8fwkg

dobar ovaj lik bas

gledao snimak i mislim da upadamo u novu eru hamilton-mercedesa. verstapen je sad postao ko hamilton pre, uopste ne pokusava neku agresivnu voznju u guzvi, ustvari obrnuto, u onoj drugoj krivini zamalo da ga od pozadi nabiju kolko rano koci

boli ga kurac. ceka da se otvori drs i evo ga opet na prvom i nabija razliku.

zanimljivije bi trke bile bez drsa sad.

jebote, sta god da uradi F1 da postane zanimljivija, nadju nacin da eksplojtuju da bude gore.
mora menjaju cesce pravila ako ce da pravilaju.

uopste ne pokusava neku agresivnu voznju u guzvi...boli ga kurac. ceka da se otvori drs i evo ga opet na prvom i nabija razliku.

bukv

"From my side, I just tried to avoid the contact, it’s quite clear on the rules what is allowed to do now on the outside, but clearly, it’s not followed. But that’s okay. We had good pace, we passed Hamilton anyway but it’s something for the next race to take into account," said the Red Bull driver after the Grand Prix.

u fazonu ajte vi polako stici cu vas ja svakako ponadajte se malo

Once again, pole king

Dobar ovaj novi format, nema puno vremena za setup, ko se snadje snadje, plus sad mogu vise da rizikuju u sprint trci

namece se pitanje: kako ce ferari da usere trku ovaj put?