Prijava

Nikako, dobijamo ovo,
MORA

Sto kaze celt ferari ima sad vise prilika da nesto zasere ali nadamo se da ce Vaser da konacno sredi kockice u ferariju.
Ne razumem kako je ovolika razlika izmedju Leklera i Sainca (0.8 sec LOL) konstantno kroz cele kvali, dal je ferari stvarno ovoliko brz kao sto je delovao u rukama Leklera ili je zapravo spor kao sto je izgledalo u rukama Saica a ovaj pol je samo anomalija i sledi samar realnosti u trci

LEC!
Vec je poceo da ga coukuje sa zidom ali NAJJACI SMO IDEMO KARANJE U SPRINTU

Lecler, Baku i zid <3

Obrisah slucajno komentar… 2. Krug snimak iz verstapenove formule, ladno usporava sa 325 na 310 kmh na pravcu lagano da ne upadne zajedno sa leklerom u krivinu, ceka drs da puste da ga pretekne lagano na pravcu, sto i bilo posle.

Drs se mora ukinuti mnogo je sjebo trku sad

Nema vas… Verstapen malopre usporio valjda cuva gume da napadne pereza na kraju:

Box: sta se dogadja, sta je problem
Ver: Leva djunta lose difenercira

Bukvalno je bilo “odjebi brt” :)

Bravo Serhio mackice, malo da se zakuva :)
Ne verujem da je Max cuvao gume jer nije ni bio blizu napada na kraju, bar ja ne vidim logiku. Prosto Perez je kralj Bakua i ulicnih trka, Max je 2,3 puta cesao one reklame, cini mi se da je pristojno forsirao ali nedovoljno za prvo mesto. Ofc da nije bilo frke oko sejfti kara i da je Max bio prvi ne bi ga Perez pretekao u zivotu.

Ne verujem da je Max cuvao gume jer nije ni bio blizu napada na kraju, bar ja ne vidim logiku.

cuvao neki kurac, do 10 kruga pre kraja kad napao, al mnogo ga cuvao jer nije bilo sanse od tad da stigne pereza, malo se precenio. ni najbrzi krug nije izvuko zajeba ga rasel.

to je sve zbog drsa, pricam ti. da nema drsa, jurio bi ga do kraja da ga prestigne, jer sa drsom imas ove taktike cuvaj ovo ono, pa na kraj trke, na pravcu da ne moze da te posle on tebe isto drsom pretekne. sa drsom, taman ga preteknes, istrosis bateriju, on sa istim autom jedno 90% sanse da te pretekne na narednom drsu, pa se jebite tako do kraja trke, ako nista za tupavu publiku preticanja kolko oces.

brate, kad vidim ono, vozi 25kmh brze od leklera na pravu pre krivine, priblizava mu se, samo cekas da krene kasnije da koci unutra, napeto... pusti gas.
sta da se jebe u krivini kad ima sansu, kad za 2 kruga moze na pravcu sa 0 rizika ko sto je i sve u F1 sad, na pravcu.

Znam, mrtvi DRS ali i on je problem koji je nastao kao "resenje" jos veceg problema. Problem je sto bi u ovom trenutku eliminisanje DRS-a ucinilo trke jos dosadnijim.
Mislio sam da ce novi koncept sa ground effectom biti bolji ali nece, kao sto sam pisao, bolidi su jos uvek preteski i preveliki za neko lakse preticanje na starijim stazama koje su dizajnirane za skoro duplo manje i lakse bolide a nove dummy pusitnjske staze i ostala govna su teska ciganija koja su bukv napravljenje da mozes da kalkulises da pretices uz pomoc DRS-a kao sto si objasnio.

I na sve to dodaj da je red bul novi mercedes i gg.

brate, kad vidim ono, vozi 25kmh brze od leklera

U jednom trenutku tacno 30 :(

Komentator u fazonu preuzbudjen max oh wow look at his speed he breezes pass Leclerc ma mrs

istrosis bateriju

Sto me podseti, koj su moj i to uvodili, koliko ima bese jedno 10tak godina ne vise? 2021 kad je Max postao sampion negde na 7,8 trka pred kraj Red Bul je opasno unapredio svoju bateriju, mogu misliti koliko su je sad nabudzili 2 god kasnije..Sve su to sitnice zbog kojih ovoliko dominiraju.

Ma sve uradite da userete sport, izbacite v8, v10, ubacite motor kosilice za travu, ubacite baterije, drs, nitro, pomoc prijatelja i pola pola

Problem je sto bi u ovom trenutku eliminisanje DRS-a ucinilo trke jos dosadnijim.

ma ne bi, nego nemaju muda to da urade.

ovo je cisto da se budzi statistika kao vau, bilo 49 preticanja, a ko gledao trku vido da su sva bila na pravcu za mesta od 4-15.

da se ukine drs, jedino sto bi bilo teze je kad neko od brzih zaglavi u sredini zbog ovog ili onog razloga, da se za 10 kruga probije do vrha. greske bi kostale vise.
ne bi bile trke gde krenu kako krenu, pa zavrse 2 najbrza bolida, pa 2 sporija, pa 2 sporija od toga i slicno, sto je iz nekog razloga, koji je meni totalno neshvatljiv, ljudima mnogo zanimljivo.

ono sto bi se promenilo je da bi imali borbe za prva mesta koje traju, za razliku od sad. ako se neko seca kako je izgledala F1, to su trke koje su ostale kao najupecatljivije, gde brzi juri sporijeg pola trke.

mislim da je dovoljno zrtve to sto necu gledati 30 uzbudljivih preticanja na pravcu za 10. mesto izmedju zhoa i pjastrija.

ili ove fore gde kako god se kvalifikovao na ovim arapskim stazama, red bul 1. 2. jer nema odbrane.

aj igramo fudbal bez golmana i ofsajda, znas sta ce golova da bude?

ono sto bi se promenilo je da bi imali borbe za prva mesta koje traju, za razliku od sad. ako se neko seca kako je izgledala F1, to su trke koje su ostale kao najupecatljivije, gde brzi juri sporijeg pola trke.

Znam na sta mislis i prvo mi pada pamet abu dabi ono kad je Alonso zaglavio iza Petrova 3634 kruga i izgubio titulu, da je tad imao drs obisao bi ga 17x i to je to. Kontam tvoju poentu samo sam ja nepopravljivo pesimistican i mislim da bi ovim ogromnim i teskim bolidima to bilo lose, mozda ne gore od ovog sto imamo sad ali nedovoljno da “bude kao nekar sto je bilo super a sad nije” by ludi cak

Pustim nekad stare snimke tipa Sene ili Hanta u monaku, pogle kako su bolidi hitri spretni i okretni heeej a ovo sad ko da voze kamion ne mogu smotaju, ja sam za radikalne promene i vracanje na fabricka podesavanja(stari manji motori, manji bolidi) ili nek im ubace nitro i perma drs ili npr imas da bacas neke elektrosokove na protivnike kad su vec ubacili ove baterije pa da bude full igrica

OPET DA BUDE DOLIVANJE GORIVA

Gde ćeš manje motore od ovoga, nikad nisu bili manji.
Perez ojebao, nadam se spektaklu psihološkog propadanja Verštapena.
Serdjo će da ispadne najveći car u istoriji sporta ako uzme titulu ove godine, kakav trojanac jebote.
Sećate se pre nekoliko godina kad je fors indija prsla finansijski on im je lično plaćao plate, pobedio trku čak i zato ga RB vrbovao, prvi vozač koji je outsourced a ne iz njihove akademije.

Ne moze da uzme titulu, vozac br 2 po ugovoru. Pritom i da se nadje na nekoliko sec ispred u borbi za prvo mesto sa VER i ne popusti po team orderu, smanjice mu iz boksa karakteristike auta i tako ce da ga pusi

Odakle ti to da ne može po ugovoru, nikad nisam čuo za to? Ne kažem, samo pitam jel ima neki izvor? Kako je onda Rozberg uzeo?

nema sanse da je to napisano nigde. mozda je u praksi tako, jeste verstapen redbulov favorit, i nadam se situaciji gde ce da mu se pokvari formula jos koji put ili nesto i sredinom sezone perez da ima finu, ali uhvatljivu bodovnu prednost, cisto da vidim kako se ponasaju :)

tako bi ocekivao pizdenje verstapena, i generalnu dramu. ovako dokle god ima sitnu bodovnu prednost, nista nece bude, svi se volimo, svi smo tim.

Evo je klauzula u ugovoru, sad nzm je l fejk
https://ibb.co/hX8CfPK

Lolčina, brate.
Surovo.
Ali - da.