Formula 1

  1. madjarska uvek bila najdosadnija staza, a sad vise nije. al ne zato sto je opravili nego su ubacili jedno 10ak novih dosadnijih, pa je sad negde u sredini.

  2. Haha celte hejteru

  3. zhou pocetak trke, super spor start usere botasu start da ga ne udari pozadi. onda posle u prvoj krivini se zakuca u rikarda, ovaj se zakuca u oba renoa, svoj trojici usere trku, ukljucujuci i botasa, i sebe, kazna 5s.

    https://youtu.be/CtwJvgPJ9xw?t=12

  4. Sekunda po vozacu kod je skenjao xd

    Steta sto je ham choukovao na startu, mozda bi videli kakvu takvu borbu za prvo mesto, bar do prvog pit stopa ovo ono.

    Noris skenjao Maxu trofej, it aint much but its honest work, sl sezone dvojac meklarena se bori za titulu zaboravite ovaj post gospodo

  5. Ovaj vikend jedna od najljepsih staza za kraj ove dosadne i predvidljive polusezone

  6. 0.011 sec falilo piastriju za pol u sprintu, kako decko vozi

  7. Ajde jednom da ne zaobidju VER neka govna danas

  8. smorio je vise zamrzeo sam ga skoro ko Ham, nek se teraju obojica

    Alpina btw napravila secu knezova u vrhu, otmar szafnauer popio otkaz, raspad sistema, sad ne znam jel to ima veze sa tim sto treba da ih preuzme (dobrim delom) rajan rejnolds

  9. Jebes najlepsu stazu i sve kad je direkcija degenska, nema poente ovo voziti, isto ko plava guma, nicemu ne sluzi

  10. Stvarno su degeni, mozda je najbolje da sutra izroka kisa i da odvezu 3 kruga iz sejfti kara i ajd kuci da se svi ne mucimo

  11. Bravo za Piastrija, pratim ga još od F2, odličan vozač i odmerena lubanja, neće još dugo da svira drugu frulu Landu.
    A jebi ga za sranje s kišom, dva mlada vozača su poginula u Spa u poslednjih nekoliko godina zbog kiše, staza je kroz šumu pa se sprej ne raščisti brzo kao recimo u Silverstonu koji je na brisanom prostoru, staza je izuzetno brza - na Kemel pravcu po suvom idu 350 km/h, dugačka je pa treba duže za intervencije, ove nove gume su ogromne pa dižu tonu vode u vazduh…
    Kako bi se osećali da vam član porodice vozi takmičarski u takvim uslovima?

  12. Ma sve to stoji che, i dobro je sto se vodi racuna al ide malo na kurac sto su svi ovi na gridu u nekom trenutku prosli kao klinci kroz mladje i amaterske kategorije koje su definitivno opasnije od trenutnog F1 i nastavljaju da budu takve, za koje cujemo kad se priblize F1 i bude sranje na nekoj poznatoj stazi a ove manje su isto manje bitne.

    Ono, kao 350 mnogo opasno, a 250 je zajebancija :)

    Al kako god, stoji ovo da dobar balans izmedju opasnog i dosadnog se tesko nalazi u moto sportu.

  13. Danas ne mogu gledam spa, tako da uzivajte u najboljoj trci sezone, nema na cemu.

  14. Brt ja sam bukv isti post napisao celtu prosle god, u pravu si, iznerviralo me sto se od bednih 12 krugova opet nekoliko vozi pod sejfti karom a stvarno je bilo 3x manje kise nego prosle godine. Mogli su da odloze za jos pola sata, roknulo je sunce, osusilo bi se i bilo bi top. Dobrim delom sam se iznervirao i zbog piastrija, max smarac mora i u sprintu da uzme kendi from d bejbi

  15. Ok sve to nego zna li se šta je sa Šumijem jel živ čovek?

  16. https://ibb.co/vm1jKGM
    Ne znam ovaj zumerski crtani al jasna poenta

  17. Gowno od trke

    Kako bedno od maxa kao e ocete da dodam gas pa da odem jos jednom u box. Govno malo te je Jos tukao. Prvi put od kad gledam f1 sam pomislio da vozaci istog time nemaju isti bolid, ne u smislu setupa za trku nego kako se kontrolise snaga iz paddocka i to. Aj nemoj me loziti da je max u 10 krugova nafarmao 20 sec prednosti u odnosi na pereza, istog perez koga nije mogao da stigne u 2 trke sa pocetka sezone. Ao sta se radi..