Formula 1

  1. Prica se LH44 u ferariju 2025-te, brate Kirk sta velis na ovo

    edit

    zvanicno izgleda

    https://twitter.com/F1/status/1753136622625784284

  2. Od svih najnebitnijih stvari na svetu, F1 je među najnebitnijima.

  3. jel ti lakse sad kada si to izbacio iz sebe druze

  4. samo da kazem da u sf sede verovatno najzaostaliji umovi danasnjice

    still we rise moj kurac, pritom tifozi ne vole 44, dovode penzionera istripovanog jer mu se digla kitica da zavrsi karijeru u sf.

    ne znam, ono sezona nije ni pocela odmah sipaj govna, dokle pitam vas

  5. Negodovasmo i kad kimi prešo u maraneleo ali ipak je on gotivni ajsmen

  6. Ovo sad, to sve peder do pedera

  7. najzaostaliji umovi danasnjice haha

    ali recite kakva bi to prica bila da lh44 blm uzme titulu sa mocnim ferarijem, goat legit.

    naravno realnost ce biti da ce ga gosn lekler izuti iz cipela jer je luis izlapeo

  8. Novi livery svi vuku na crno kao osnovnu boju, je l zna neko u cemu je fora, sto svi timovi oblace auto u crno? Jedino ako je crna najlaganija zbog tezine, evo ne znam bogu mi, sva kola ko jedan tim, estetika ruznog

  9. Tačno to - težina. Carbon-fiber je crn, počeli su sve nanje površine da farbaju.
    Nego izgleda da Horner dobija pedalu.

  10. Novi livery svi vuku na crno kao osnovnu boju, je l zna neko u cemu je fora, sto svi timovi oblace auto u crno? Jedino ako je crna najlaganija zbog tezine, evo ne znam bogu mi, sva kola ko jedan tim, estetika ruznog

    https://www.youtube.com/shorts/Igh0tNE_s74

  11. Ljudi koji se lože i prate F1 su veći fejspalm čak i od star wars fanova i odraslih ljudi koji skupljaju pokemon karte.

  12. Zasto si dosao na ovu temu da kazes to, čačnuo si u osinje gnijezdo

  13. Inace na 1000ks mnogo mu dodje 10g farbe bajo moj

    Sta su rekli jel postala f1 elektricna i kaće?

  14. evo ga ovaj galerista za burzuje

    Mrs bre u picku materinu UMETNICE

  15. Da, pusti ns na miru da gledamo dejtonu tamo bar šareni avtomobili

  16. Uf dobro je, mislio sam da će da bude ljuto trolovanje na račun što spomenuh “carbon fibER”, a ne carbon fibRE, kao neku, jel’te, množinsku vrstu imenice.
    Kad ono medjutim.
    Nije mi bilo svejedno kad je istekao rok za edit. Potreslo me, iskreno.

"Jedan od sajtova koji se pretvorio u svojevrstan pokret čiju komiku savršeno razumeju i njegovi dugogodišnji članovi a i oni koji ga prvi put posete je Vukajlija. Vukajlija je mesto za veliku decu koja za svaku pojavu ili termin imaju sopstveno objašnjenje i viđenje, i u tome je tajna višegodišnjeg uspeha."

Sonja Martić na Brand Fairu | 10. Jun 2011.