Formula 1

  1. gledam neki privju ovog vegasa, kao prica o stazi, puno novosti, hladno, nova staza blabla.

    onda gledam krug po toj stazi, sejfti kar, klasicna kokosarnik-staza sa pletenom zicom za ogradu, izgleda identicno ko i ostale 5-6 nove staze.

    isto tako ce i izgledati voznja, ko po svim tim ostalim kokosarnicima, DRS na onom pravcu, naredjano 2 po 2 timska vozaca do 12. mesta a onda kao malo promesano.

  2. Mnogo je to podataka. Držite se fudbala da se ne preforsirate.

  3. https://www.youtube.com/watch?v=RUxrBlSmz3w

    e jebem ti, jel realno da nisu stigli da provere i zavare ova sranja pre trke?

  4. Ako se uopste i bude vozila trka…

  5. ja sam od onih sto se nadaju da ce sve ovo sa vegasom opasno da flopne da izgube sto je moguce vise novca na tu glupost i da zajebu vise sa ovom praksom nocnih, gradskih, jednih-te-istih staza bez ikakvog karaktera, koje ne mozes ni da razlikujes.

    pa jebo ga, eto im pustinja u las vegasu, ko dole po arapima, pravi kakvu hoces stazu, ako vec nema tu, pa hostuj F1. dosta vise ovo po parkinzima sa mrezama i zidovima okolo, izgleda ko mario kart a ne F1.

  6. kako se zove fudbalski klub iz las vegasa?

    FK Sahtjor

    kapiras kao saht jer je otkino bolid na saht kapiras carl

  7. Ajmo do pobede lec sutra, ferari najspremnije deluje, rb slabiji u sporim krivinama gde ferari dominira. Al treba konstatno odvoziti ovo sranje do kraja, lec na pobedu odd 2.5 tako, nije nerealno

  8. evo pusiona

    Al sudije ove ala podilaze ver strahotno

  9. kakav pederski potez u prvoj krivni, bukv je maxu postalo sve dozvoljeno, koliko puta samo u kvalifikacijama nije dobijao kazne za impeding itd mrs vise

  10. Nisam gledao, jel sam propustio nesto bitno?

  11. Dobra trka ali max se konstantno ponasa da je svaka krivina njegov ka da mu je od djeda ostanula, sl sezone treba lekler jedno 2x da ga izbaci da skonta da ne moze samo on da bude bezobrazan. Navijam sl sezone za Leklera def ako Meklaren i Lando ne budu konkuretni za titulu.

  12. F1 teska smorcina postala, gledas par likova kako se izdrkavaju i to je to

  13. Jedna od retkih trka gde je bilo neizvesnosti ove sezone sto se tice p1, na kraju nije razocarala traka. Da l zbog ladnoce, ovoh sporih krivina gde rb auto nije bas koncipiran, svakako perez jos jednom pokazao kolko je sranje vozac i najgluplja pojava na gridu. Botas je bio bar zanimljivija poslusnicka glavica, imao je par fora i mimova, ovaj serdjo kurtonko.
    A ver poceo da se kurci opasno ko ham u danima dominacije, pitanje vremena kad ce biti skrljan

    Ferari sezona za zaborav ponovo, dajte tih 4 poena bar za p2 u konstruktorima.
    Sl sezone osvajamo

  14. Ukinuti timski radio osim kad vozacu treba pomoc u vezi auta, a za ova tuzakanja jedni drugih i kmecanje nek popuse kurac, trkas se jbt, sta ne sme niko popreko da te pogleda na stazi

  15. Izgurao me kmeeee, pa izguraj i ti njega sisice mala

  16. pa izgurao bi i on njega ali bi popio DNF dok max dobije 5 sec u bolidu koji je vrv u top 3 najdominantnijih bolida ikad..i to mu je mislim prva ovakva kazna u sezoni

    mada mora lekler da se posiba sl sezone, da udje u krivninu ko max sa stavom "ako jedan od nas ne popusti obojica izlecemo" previse mi je on fin za f1, kirk duradi nesto posalji mu neki DM

  17. resava ferari drugo mesto, a na kraju sl sezone isticu ugovori za brda vozaca, te ako LEC ne pokaze vise ta muda, kontam da ce daga vrate u zauber, sad je to alfa romeo. pickica slusa team ordere, sainza boli patka i prolazi bolje

  18. Gotovo i ovo sranje od sezone

    Vidimo se u martu, arrivederci ragazzi

  19. Kirke jerli si ti Ferari željko kao ja?
    Treba to izdržati u justa ih ebem.

  20. jesam bruda moj napaceni

"Vukajlija je jedini i najveći rečnik slenga i idioma u srpskom jeziku."

ZabavniPark | 18. April, 2010.