Prijava

Немам неку причу, мало је људи видело па ајде да изрекламирам
http://vukajlija.com/pitanja-gledalaca/296979

Ова прича се стварно десила, пре пола сата-сат.

Био сам код Неше и доживео сам Кафкин "Пакао".

Urodile šljive ranke padaju mi na maramče... Pobratimi ljudine bilo bi lepo kada bi više koristili ovaj forum

Burazerova najbolja drugarica je otišla kod lekara oko neplodnosti i lekar joj reče nije svaki dan plodni dan
ovako se to radi :)

Ове вам приче све мање и мање. Ајмо мало више труда...
Ја сам пола сата смишљао ону причу с прве стране да би убацио пешес линкова.

Devedeset devete sam pitao ćaleta zašto nas bombarduju a on mi reče jos si ti mali da bi mogao da razumeš.

Ш'а је ово, нико ниш' не оцјењује...
Па кад смо се прешалтали на кратке причице, ево рецимо један хаику.

Пичка ли нам материна,
Прољеће.
Типка два на мобилном трокира,
Маслачак лијепим цурама откида главе.
Пунољетан сам.

Bila jedna mala imala je Kruškaste sise, moze se reci Svemoćne sise , imala je bezbroj Svršotina na svom licu... A picka kao Majska ruža ... Htela je da je volim iako sam ja imao samo obican Srpski novčanik . Htela je da je volim po zimi ali rekoh "Nemam ja centimetara za ovu temperaturu" . Otkako mi je stigla Otpusna lista zapatio sam Lenčugitis , bas sam se Skembao . Vremenom sam postao obican Gizdavac i Lenjivac .

Имењаче ти си пуко. Ко ће ти чита ово све сад?! :Д
Види, Фацафацаа како то ради, хаиТу фазон и један линк :)

Ako mislis na mene onda... Jebiga doslo mi pa sam se malo raspisao ko ima strpljenja mozda i vidi nesto kvalitetno :)

На тебе. :) Ма, зезам се ја. Добра ти прича, а дефке ћу ти прочитати сутра. :)
Поздрав

ahahahha to je taj novi fazon zaboravio sam. :D
Pozdrav

Jednom sam se uništio od alkohola,ispovraćao sam predsoblje u stanu,pa mi je keva naravno rekla da sam svinja.
Moja je ova poslednja,ne znam kako da linkujem moju konkretno.

На терену, видим клинац са лоптом, рек'о дај да се упишем. Успут, као и увек у припитом стању, био сам 3 секунде у рекету, пре него што сам погодио. Кажем ортаку, ај баскет.
-Ма не игра ми се
Ја му опет ајде, слободно, мојне се стидети, ајде сисице. Шта, видео си како сам добар и не смеш, а?
-Ма може то много боље. А, и, радије би седео овде и снимао дојкаре.
-Какве си среће, само ћеш дуданице видети...

Svakodnevnica srpske porodice.
Ćale se predano posvetio prašinjari, keva je na smirićima, sin po ceo dan u kladionici visi na slotvoru ili mota čerčilke, ćerka porani da se spremi za svog dečka propalu fudbalsku nadu i celu noć mu izvlači kamen iz bubrega. Što se tiče finansija, tu je ona narodna medved kad ima meda i po dupetu se maže, pa keva kuva samo ono što je dobro za holesterol. Ponosni smo na našu očevinu, a naročito na muškost, koja je nadaleko poznata. I dok se mi tako poradjamo bez epiduralne, Japanci treba da polete autom.
Male mi koale, ovo nije dobro počelo.

D plasticni celik
Ne planira da ide u vojsku, verovatno zbog razvoda babe i dede, koji je nastupio nakon što je(corava) baba videla kako Bear Grylls jede svakakva govna, a deda se žali što jede pasulj 3. dan uzastopno.
Kao mali, šišan je na pečurku, zbog čega se često inatio.
Pravi je patriota, što znaci da je kao mali lose izgovarao ime Simpson.
Izbegava ulogu Marka Markovica, ali mu uvek zapadne, iako se svojski trudi da ne napravi štetu i ne dira živa bica, pa je zato često dobijao batine.
Kada igra fudbal, može se osetiti i drugim čulima sem čulom vida
Veruje da je fudbal mnogo važniji od tenisa

Sedim sa navijačima sumnjivog morala, i gledam utakmicu, jedan se pravi pametan i odvaljuje stare kineske, iako sam ima tri leve noge. Primismo gol, a svi napraviše facu ko da pišaju sa nadignutim kurcem. Posle petog gola, zapitasmo se kuda ovo vodi ?
Za vreme utakmice nismo ni pišali. Kad smo se razišli, ogorčen sam otišao u WC i proveo malo vremena sa Desankom Šakić. Odigrao sam partiju Toilet shooter-a. Operao kosu, jer je izgledala kao da mogu da pržim jaja na njoj.Preporodio sam se i odlučio da malo izađem napolje. Počeo sam da tripujem, jer imam opuškfobiju. Prošao sam kroz dramu u busu i dobro upoznao jednog starca. Dan sam završio kući, uz par unučića i gledajući emisije o životinjama.