Бојиш ли се живота?

  1. Kakav fobican dan.
    Bojim se samo ljudi, svasta im pada na pamet!:)

  2. Равнодушност је најгора болест. Цукићев синдром.

    Jebes ga...Zapao sam u tu fazu,ali ko zna sta vreba iza coska.

    EDIT:Stavise se pise zajedno,koliko sam upucen,a verujem da jesam.

  3. džimi, potpuno si prolupao čoveče... sedi, jedan!

    У сто евра да се ''штавише'' пише спојено? Имамо сведоке. :)

  4. Одувек. Е, да, пише се ОТКАД!

    OD KAD ili OTKAD, oboje je tačno.
    Naučićeš ti to meni za sledeći čas, ima da pjevaš :P

  5. džimi, ajde molim te idi jebi nešto :)

  6. džimi, ajde molim te idi jebi nešto :)

    Пичко, не смеш да се кладиш. :)

  7. Ko se bije, taj se voli. :))
    A mene zivot nije mazio...zato ga tliko volim, stavise najbolje ga obozavam. Ma, ja ne mogu, mila majko, BEZ NJEGA!!!!

  8. Štaviše, još jedna fokusirana tema.

  9. eto, doživela sam da me džimi nazove pičkom... o.O dobro je da mi nije reko da sam kurac, ondak bih se zabrinula....

  10. Samog života se ne bojim, ali raznih sranja poput onih opisanih u uvodnom postu - itekako. Dakle strah od neizvjesne budućnosti.

  11. Ja se plašim života u smislu da smatram da nemam dovoljno hrabrosti da ga živim na onaj način na koji bih verovatno bio mnogo srećniji i zadovoljniji sobom nego što trenutno jesam.

    Plašim se da donosim iracionalne odluke na redovnom nivou, plašim se da napravim glupost za koju znam da će mi uneti radost u život, plašim se da kažem sve što mislim ljudima kojima mi znače.

    Plašim se života jer često uopšte nemam kontrolu nad stvarima koje se dešavaju u njemu.

    I tako to, uglavnom da, plašim se. I to mnogo više nego smrti. Smrt je sigurna, a život je kao horor film. Nikad ne znaš šta te čeka iza ćoška. Ako je dobro, to je super, ali ako je loše, teraj sve u kurac.

    Možda se ipak najviše plašim mogućnosti da me iza tog ćoška sačeka jedno veliko ništa. Eto :)

  12. Лули, не спамуј!

    Реме, у праву си, али опет, све то треба ПРОЖИВЕТИ, па онда мрети! :)
    Није исто као кад Остоја сјебе ствар, па ти падне одједном виркла на главу.

  13. To je napisao surovi ,ej!

  14. Ja se plašim života u smislu da smatram da nemam dovoljno hrabrosti da ga živim na onaj način na koji bih verovatno bio mnogo srećniji i zadovoljniji sobom nego što trenutno jesam.

    Plašim se da donosim iracionalne odluke na redovnom nivou, plašim se da napravim glupost za koju znam da će mi uneti radost u život, plašim se da kažem sve što mislim ljudima kojima mi znače.

    Eh da, i ovih se stvari takođe bojim, kao i Surovi. To sam zaboravio napisati.

  15. Plašim se života jer često uopšte nemam kontrolu nad stvarima koje se dešavaju u njemu.

    Исто. Врло депримирајућа чињеница.

  16. koji vam je ljudi, to je samo život... ako je život, nije lav! šta više... :prkosi:

  17. Лули, не спамуј!

    Ali ja sam samo pružala odgovor na pitanje, štaviše dilemu.

  18. Trenutka smrti se i ne bojim nešto, to zamišljam kao kad utoneš u san (k'o iz crtaća, osim ako te ne tuku nekim čekićem u glavu), a neizvesnosti se bojim ali je u isto vreme i volim zato što daje draž životu. Kad bi svako znao šta ga sutra čeka verovatno bi pao u tešku apatiju jer bi život postao ispanirana svakodnevnica i izgubile bi se sve male radosti koje nosi iznenađenje.
    Bojim se da ne ostanem na ćaletovoj grbači celoga života, toga se bojim realno. Neosnovano za sada, iracionalno, ali bojim se.

  19. Plašim se života jer često uopšte nemam kontrolu nad stvarima koje se dešavaju u njemu.

    Mene ovo jako nervira, baš pizdim kad ne mogu ništa da preduzmem povodom nečega... Jako je frustrirajuće

"U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”."

Mondo | 25. Novembar 2010.