Prijava

Hah, jok. Ajde ne besni više. Ljući si no ovaj vetar.

To znaci da treba da se cuvas onih zelenih sto bacaju kiselinu devojkama na ulici u lice jer nece da im budu robinje njima i presvtom Sejtanu svemilosnom.

Ma ko bi ga znao šta znači, mama je možda u pravu, neka ljiga koja se krije (kućica) a glumi mi prijatelja, zelena kao lišće - mimikrična - dobro kamuflirana, a vrlo toksična i pritajeno mi želi loše. Ko bi znao... Najjači deo - pričam joj san i ona će
"Što prilaziš licem do takvog odvratnog stvorenja, To šutneš nogom ko svako normalan, šta ima da piljiš u nju, jebala te tvoja znatiželja!" ☺️

Ma da snatizeja je ubila macku i prvo pucaj pa postavljaj pitanja i nikad ne reci vraticu se i nemoj da imas seks u sumi ili kolima i preziveces sigurno....

Sve ovo što si naveo je za princeze.

Ja sam veštica. Za mene ne važi. ☺️

Do nekog novog sna - laku noć.

Sanjao da igram fudbal i to neka seoska liga, ja u napadu igram levo krilo (inače sam ko klinac i bio na toj poziciji) a MC Ride igra samnom i on špic. U jednom momentu sam mu namestio hedaru, a sećam se da je pred kraj sna bila scena gde pravim žešću akciju i prodirem kroz centar i ubacujem njemu perfektnu nisku loptu, a on debil maši pa smo se napušavali nešto lol

Noćas sam sanjao ja i Štimac Vlade amerima iz snova lupamo blokade

Uvijek sam sanjao da je neko drugo vrijeme
Ja bih bio Romeo, a ti Juliet

Pre neki dan sanjao da kupujem kucu za 300k od nekog poznatog cigusa pevaca za kog nikad nisam cuo.
Mega kuca vredi bar 3mil al ovaj je prodaje pravi na drugom mestu nesto, prelep objekat na 6 etaza, vrh okucnica sa rekom, okovano bedemima, zatvoreni otvoreni bazen, lift, 10ak spavacih sve mega ful odradjeno.
U centru grada preko puta pozoriste i muzej

Snime tebra izadji na sunce dodji dodji u grcku dosta smrada iz monitora po sobi

On to dobronamjerno da ne bude kasnije “voda u usima kako isušiti narodna medicina”

bazen koji ti prska vodu u uši majmune

jebiga, ne može snime na sunce, koliko god se namazao kremama i sličnim, pocrvenim odmah, gorim. ožiljak od operacije lakta pocrveni kao da će iskrvariti. zato se snime drži ladovine. doduše verovatno me vi indusi ne razumete.

Molim jedan mesijev bist za snimea