Prijava

Melk tumačiš li ti to snove jebeno

Njegov čukundeda je bio vrač

Dvoje su se vako smuvali

Melk imas priliku da ne odes u Afriku. Startuj.

Tu ste negdje godinama i mindsetom, ona pamti snove, ti ih tumačiš.

True love.

Da li je nebo premalo da oboje upirete prstom u nj? Je li samo nebo vaša granica?

Melk tumačiš li ti to snove jebeno

Samo sopstvene, koliko sam u mogućnosti jer su krajnje komplikovani (i nekad jako strašni)

Postoje neka opšta mesta - padaš, vija te nešto a ti ne možeš da bežiš, sam si u nekom prostoru, most, grad, rat, zver...Ljudi su npr od početka korone masovno krenuli da sanjaju zmije. No sanovnici ništa ne vrede, jer ma kako simboli bili opšti, svakome predstavljaju nešto drugo. Jedno vreme sam se igrao sa snovima - naime, ako savladaš tehniku, možeš u snu da budeš i radiš šta hoćeš. Ovo nije nekakav nadrealizam već psihologija i nauka, Jung je to shvatio i izučio još pre 100 godina. U par navrata sam uspevao da poletim u snu, i to je najbolji i najuzbudljiviji osećaj koji sam ikada doživeo. Prestao sam medjutim jer kontam da možeš da prsneš, ne treba se previše igrati sa psihom ako ne znaš, ili još gore, ako misliš da znaš.

Покојног ђеда, нешто ми причао, ништа се не сећам, само знам да док сам то сањао нисам био свестан да је умро, тек кад сам се расанио.

AvvI

Vozimo se nepoznatim kamionom nekim prašnjavim putem ja i neko meni drag ali ne znam ko je precizno jer se ne oglašava a ne vidi mu se lice. Samo znam da je to draga osoba, član porodice, rođak, prijatelj i slično.
Odjednom mi zvoni telefon i hvatam se za džep, iz džepa mi curi krv, i telefon nije u tom već u drugom džepu prašnjavih farmerki ... inače smo mi u prikolici a neko nas vozi. Javljam se drugom rukom koja nije krvava i javljaju mi da mi je tetka umrla ...
Šokirana se snižem na pod prikolice i uvatim se za jednu stranu. U tom momentu vidim svoju mamu kako leži na putu sa strane i kako joj curi krv na nosu, ali je budna. Oko nje su nepoznati ljudi ali ona samo gleda široko i zbunjeno sa krvavim nosem ... pokušavam da iskočim iz prikolice ali kamion ide prebrzo, vrtoglavo me prevrne i ja se nađem u svom džepu jako mala, sićušna, kao zrno peska i krv u džepu me nosi kao more, plivam, batrgam se ali tonem ubrzo i gušim se. Jedva sam se probudila ... :(

Tvoj san je tipičan predstavnik posthumnog realizma i uvek znači samo jedno:
nešto te već dugo vremena muči, i konačno ćeš da se vratiš na tu Vukaljiju i reći ćeš mu sve što te je ovih godina mučilo i biće ti lakše.

Avvl zelim da potones, ali u mom zagrljaju.

Sanjao sam da sam bio paraliziran i nisam se mogao kretati, ali sam lezao u sopstevnom krevetu, tada je esenes skakavac vucko se pojavio i krenuo da me poljubi na francuski nacin. Pre nego sto je uspeo, naterao sam se da se probudim. Boze sakloni i sacuvaj sna.

pre nekih mesec dana sam imao najlepsi san.sanjam da se vozim u balonu iznad neke reke a odma uz reku je neka varos.varos je kao americka iz 19 veka.vidim radnje, saloone,ljudi setaju i cuje se neka prelepa muzika.tu je bio i neki veliki metalni most na reci.odjednom balon pocne da se spusta i ja visim naglavacke i ruke umacem u reku i glavu.
a kad sam bio sanjao kao oteli me vanzemaljci i ja tamo kod njih ne znam nikog pitam prolaznike sto ste me doveli ovde.niko ne zna da mi kaze.i sad kao frka kako cu da se vratim kuci

Ovo prvo nije bio san, to si u Šabac zakasao

Hahahhah drugi ostavljen open-ended, čitalac sam da smisli kraj koji mu najviše odgovara.

Ahhaah nek te bojan odbaci kolima gajbi

Sanjala sam jebene zmije, mnogo njih. Kako se penju sa svih strana naše kuće, vise, sikću, motaju se suptilno a podmuklo. Raznih boja, veličin i šara. Ja i dete stojimo, a moja majka se bori s njima. Jedna crna i debela zmijetina kreće na nju, ali ima džinovsko telo i malu glavu, mama je stisne za vrati ali je ova šibne repom ... međutim obe ostaju nepovređene. Gomila gnusnih stvorenja, baš otrovan san. Ja ih se ne bojim ali ne volim da ih vidim. Nažalost imam česte jako bliske susrete sa njima.

Sanjala sam nekakvu životinju koja liči na ogromnog puža, ima kućicu i identična je spolja ali ne velika, veličine ljudske glave otprilike i izrazito zelena. Čuči na nekom lišću i ja joj prilazim, licem joj baš blizu prilazim kad ona odjednom otvori usta i izbljuje nekakvu šugavu goruću tečnost, nešto tipa kiselina i unakazi mi lice, a potom kako me je pljunula po faci, deo mi se slio niz lice do usana i progutala sam to, i samo sam osetila da se raspadam. Užas

da nije ogledalo možda?