Podijeli sa Vukajlijašima

  1. pao je stratimir ljuuuuudi (muski stratimir)

  2. Bukvalno najprovidnija fora da ovaj mejmun namakne par dana bana i ja potrošim sve tikete na njega, malo sutra drugovi

  3. Odlazak Boljin oslabio sajt

  4. i procli put kad je otisao docao je jaci sto implicira samo da ce doci jaci

  5. Sto neko rece Profu onda dok je Totali Irelevant bio aktivan "trenutno jedna linija koda radi bolje moderatorski posao od tebe", evo bgm i dalje istina izgleda

  6. radi bolje

    mora tu negde biti vrckava igra rečima, ali ne vidim je odmah

  7. Cacak objasnio kao i uvek xD

  8. prva pomisao na cacak:

    onaj mim kako crnac seta kroz neki geto ili tako nesto, dal bulgakov ne secam se tacno

  9. јаоо буља банован само на дан ајде профе продужуј то или искористите тикет склоните болесника са сајта нек се лечи

  10. Čika Boolja jeban ovan..
    neki spejs tu i tamo, manje-više

  11. solarna oluja in four minutes

  12. nie cudo sto kameni nemodz spava ocigledno su solarno/lunarni poremecaji prisutni

  13. Đe ste bazni vukajlijaši, stigo kiseli plidu

  14. Lepo je biti kiselkast ovoga jutra

  15. Sta se desilo Plidu brt, nisam u toku

  16. Ni ja moj galantaro, cara mi od rezolucije govori da sam se ukiselio, jucer napisao “sisaj zvezdo”, jebase mi majku

  17. Ko se zadnji kiseli najvise se kiseli

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.