Podijeli sa Vukajlijašima

  1. ja se sećam kako nam je u osnovnoj na času veronauke nastavnik puštao digitalnog anđela i druge američke evangelističke dokumentarce o kraju sveta, satanizmu i teorijama zavere

    Au ne mogu da verujem da deci u osnovnoj pustaju takve stvari koje ludilo, mada da je tad postojao bitchute vrv bi materijal koji ste gledali dosta bolji kvalitetniji

    Inace na proteklih par strana surova razmena ispraznih postova prepunih zajebanih reci vonabi dzordan piterson, nemoyte braco

  2. Hhaha digitalni anđeo znak zveri youtube kult sa pojavom šire primene adsl-a u srbiji
    To je tad bilo nešto

    N E O S P O R N O
    E
    O
    S
    P
    O
    R
    N
    O

  3. Haha zajebana je ta vjeronauka u osnovnoj kada malo skontas, ja sam isao na predmet koji se zvao “drustvo/kultura/religija, ucilo se o razlicitim kulturama i religijama sirom svijeta ali sve u fazonu “oni vjeruju” i niko te nije usmjeravao u nešto, a zamisli vjeronauku, ucis o necemu sto ti zvuci dosta nerealno kao i crtici koje gledas kada dodjes kuci ali ovo ti mrtvo ozbiljno pripovjeda odrasla osoba koju gledas kao autoritet, sigurno djeca budu u fazonu “cek mozda je ovo stvarno”

  4. A najpoznatiji rimski imperijalistički slogan je:

    Penis bonus, pax in domus

  5. ajde molim te pliduu dobro im je popa i puštao kace zna da se mejmuni vec uveliko cipuju

    pametan covek iskoristio svoje nadleznosti da otvori klincima oci na vreme

  6. treba mi jebeni medžik lažeš ko jebeni plejbek

  7. ti imaš mišiće da otvoriš vrata

  8. i pokažeš ceeeo stan ti si taaako jaaak

  9. Haha zajebana je ta vjeronauka u osnovnoj kada malo skontas, ja sam isao na predmet koji se zvao “drustvo/kultura/religija, ucilo se o razlicitim kulturama i religijama sirom svijeta ali sve u fazonu “oni vjeruju” i niko te nije usmjeravao u nešto

    Računaju valjda da ćeš se snaći sa odsecanjem glave kaurina bez posebnih instrukcija

  10. Omiljeni deo digitalnog anđela mi je kad snimaju one krike iz pakla što se čuju kraj sibirske rupe

  11. Vi ste imali “krik iz pakla” a mi “oci na nebu” uz ezan u pozadini

  12. Leci milogorstvo i pliduizam nakon 2 tretmana

  13. Ovaj lik mrtav ozbiljan na balkan info pricao o kurcu kao kurac je vrhovno bozanstvo, i onda takve kanale gledaju raznorazne care

  14. Ove nultosrbe što se i pravopisa odrču treba tek tući

  15. odlican ovaj lik, gledo sam to kad je objasavo za kurac i picku.

    obj to su nasi nazivi za polne organe, cu penis i vagina fazon kulturiska reci a kurac picka fazon nekultura. sve smo pogresno nauceni

  16. ja odgledao 3x klip, gledam neke stanove u prizrenu

  17. i onda takve kanale gledaju raznorazne care

    ovo je u ranku onoga "vidi ga pisa po amerikama sa ajfona"

  18. nebitna prica kako se kaze who cares ovo je poenta

    Ovaj lik mrtav ozbiljan na balkan info pricao o kurcu kao kurac je vrhovno bozanstvo

    :D

    nasao sam na balkan info, ali kako akcenuje R kad izgovara xaxax

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.