Podijeli sa Vukajlijašima

  1. Znači nema ništa od praseta...izede deda...

  2. E pa ovo kod mene u Kumodražu! Nači ne veruem da su stvarno dali prase...

  3. Jeste komšija, što nisi došao na dodelu nagrada?

  4. Pa nisa znao...Au koji car! Deda će sad ovo da isecka pa u zamrzivač, imaće za dve zime...

  5. Управо сам се сетио питања са једне анкете што сам радио у гимназији:

    Да ли осећаш да ти је меко теме?

  6. Да ли осећаш да ти је меко теме?

    lololololo zavisi dal oštar ugao, zajebana matematika u gimnaziji

  7. Да ли осећаш да ти је меко теме?

    Имао сам ја ово, само не знам у којој анкети. Знам да сам оплакао.

  8. Брате, остала питања била, да л си задовољан школом, кућом, имаш ли за излазак... и онда ово. Е, да, чини ми се да је на истом папиру било и:

    Осећаш ли присуство злих сила?

  9. Мени је било да ли осјећам да ме неко посматра у затвореној просторији након низа питања о запослености родитеља, да ли сам задовољан наставницима и тим курцима. Само не знам за шта сам радио анкету.

  10. U koje ste skole isli vi sunce li vam jebem zarko. Meni najgluplje bilo:

    Koliko puta nedeljno jedes krompir(u svim oblicima)?

  11. Ja uzeo da prevodim Disa na engleski, a da ima smisla.
    Ko voli, nek' se da u čitanje.
    ----------------------------------

    Without intention, days, they come and go,
    softly, everything fades, dies and falls,
    got no wishes, to come forward, into my soul;
    Twilight of dreams is wasteland's home, silence in walls..

    Torn and tattered leaves of life,
    savagely thrown around by the wind of horror,
    I'm still standing, pale face of pain and strife,
    living witness of passion, failure and sorrow.

    Trouble's torch ablazed, future licking them flames,
    blurry smoke, rotten, clouded my clear sky,
    cinder falling, shadows rising in this game,
    I'm standing above this charcoal, fire ran dry.

    I lifted my hand from the trigger of the dark,
    makes no sense to disturb senselessness' flow,
    since birth, ready, this tomb awaits my spark,
    to take away my everything to the depths, below.

  12. Neku noc ja se navario ko majka, dosao kuci i odma legao i osjetim da se nešto trese drma oko mene, ja reko dobre vuje odavno nisam naletio na ovako dobru. Sutradan rano ustao, nisam čitao dnevnu štampu niti posjećivao društvene mreže do nedjelju navece. Kad sam ušao na facebook vidim marva pisala statuse zemljotres i tako to oko njega, a ja tek skonto da nije od trave se treslo nego bio zemljotres i da se od toga kuća tresla a ne od toga što sam se napurnjao.

  13. Ladno prase dobio deda neki. Pa šta će njemu prase? Holesterol, trigliceridi i to. Ne sme on to da jede. Bolje da je Nata dobila pa da se stuštimo u Kumodraž k'o tasmanijski đavoli lololo
    Neka je živ i zdrav matori, a klopaćemo mi prase u nekoj drugoj režiji. Odlične slike.

  14. Ma kakav holesterol, on neki deda jadan, nije masno okusio ne pamti. Ima on i baba da budu mirni za klopu mesec dana :)

  15. Ma kakav holesterol, on neki deda jadan, nije masno okusio ne pamti. Ima on i baba da budu mirni za klopu mesec dana :)

    Čestitam im i nek ga lepo klopaju u zdravlju :)))

  16. Bolje da je Nata dobila pa da se stuštimo u Kumodraž k'o tasmanijski đavoli lololo

    Kad Nata dobije iz Kumodraža se bega.

  17. misli grujan kad svi navalimo tamo, bolje da se bega.
    mislim, to kad obrenes to sepra sto si obecala ovde ljudima. pa kad pozoves. i tako...

  18. Da, i tako... nije ono da se od žena bega kad dobiju, to nikako.

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.