Podijeli sa Vukajlijašima

  1. Luvatare, mesaj onaj ajvar tamo da ne zagori

  2. matora pickice
    kmeeee kajzene zakljucaj temu rugaju mi se :((

  3. pristaje ti dule na avataru bombi

  4. cuti Ajvar hahahah

  5. to je knjiga u kojoj zapisuje koga ce sve da odruka

  6. Kako je pocela svadja izmedju bombasa i erua, jedan od vas dvojice da nas prosvetli

  7. ja navijam za bolji klub koji je osvojio ligu sampiona jbg odatle

  8. nek kaze Eru, evo ta esencija postenja kako je krenula svadja

  9. i tad si drukao onoj krmaci kosmopoliti pa sam 6 meseci ban imao

  10. kazi ljudima kako si kulturan i kako govoris o devojcicama od 10 godina, da ne lupaju glavu

  11. ali ja sam ti oprostio, bice da ti se slosilo od mesanja ajvara pa nisi ni svestan kako si lupetao...

  12. znaci ostace ljudi uskraceni objasnjenja... eto nek bude bombas debil, nema veze

  13. Deluje.da je eru ovde kriv
    Bombas je okacio tri posta zaredom o crvenoj zvezdi pa mu je ovaj opsovao kcerku

  14. Sta je sa tim ajvarom jel zasnovano po istinitom dogadjaju

  15. ako ovoliko kaizena smara plačipičkarenjem, koliko tek onda plače vučiću zbog zvezde.

  16. Da ne davim vise, jedini, apsolutno jedini o koga sam se ogresio je Thilmo, kada sam stavio slicicu njegove zene, zato mu nisam rec rekao ni poruku poslao za moju. Tante za kukuriku.

    A i tad je rekao tipa, e bombi brt daj sliku necije zene i sestre, izazvao me.

    Sve ostalo je debelo zasluzeno. Sad sto to ova grupica anonimusa koja peni danima na mene ne zna ili ne zeli da vidi to je drugi par rukava. Nema veze, nek ima dezurna budala, ionako bi sajt umro.

  17. Ja nisam video sliku tvoje zene

  18. bezi bre duplak ukurac

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.