Prijava

Ivan Ivanović danas dobio ćeru, da mu je živa i zdrava.

"Snažan zemljotres pogodio je Meksiko Siti 1985. godine, a najveća katastrofa je bilo porušeno najstarije porodilište Huarez. Međutim nakon sedam dana iskopavanja, došlo je do jednog od najvećih čuda u istoriji čovečanstva, naime skoro sve bebe, njih 40, preživele su sve te dane bez hrane, vode, toplote i bilo kakve ljudske pomoći. Mnoga čuda prirode su viđena u ovom haosu. Najveći fenomen predstavlja rođenje bebe Hesusa (Isusa) Franciska Floresa Medine, koji se rodio uprkos smrti majke. Naime četvrti dan od zemljotresa njegova baka je pronašla njegovu majku, a svoju ćerku Martu mrtvu. Brzo joj je rasekla stomak i izvadila Hesusa. Nakon svega, poneo je nadimak koji ga i danas prati "Dečak zemljotresa". Poslednja beba Hose, pronađena je čak osmi dan nakon zemljotresa, a imala je svega dve nedelje. Rudari i doktori su bili najveći heroji, kao što je slučaj sa devojčicom na slici, rudar ju je izvukao iz ruševina, a doktori odmah reagovali kako bi stabliizovali njeno stanje.
Većina preživelih zajedno slavi isti rođendan 19. septembar 1985. kada su pronađeni".

Neredi, Švedska, zdravo!

izbeglice iz švedske lol
ikea refjudzis
za početak jedna u letnju kuhinju, toliko sam u mogucnosti.

брате почећу да верујем да нас запрашују, ово се више не може издржати

https://www.facebook.com/probudi.se99/posts/2074650329343985

Stvarno bre, jel trolujes?

Jedno pitanje - zašto bi o tome govorio bivši direktor jata? Šta treba jednom takvom čoveku da se bavi tim stvarima, kad može da uživa u mirnoj starosti? Odakle mu ove informacije i podaci, kako sme da iznosi ovako stravične i ozbiljne optužbe - na kraju krajeva, zašto ije uhapšen zbog širenja panike, kleveta, iznošenja raznoraznih neistina itd?

https://www.youtube.com/watch?v=4Q-M7jbq38Q&ab_channel=Glasjavnosti

Ne tvrdim bilo šta, samo me zanima.

Jedno pitanje

lol

- zašto bi o tome govorio bivši direktor jata?

zasto ne bi? pricamo o coveku koji je bio direktor jata kad je jat imao 3 aviona i odavno vec bio firma u kojoj se uhlebljuju stranke, i nije imalo nikakve potrebe za strucnoscu.
kredencije su mu manje nego moje da prica o ovome.

Šta treba jednom takvom čoveku da se bavi tim stvarima, kad može da uživa u mirnoj starosti?

to ne znam, pitanje je za psihologe, ne za vukajliju

Odakle mu ove informacije i podaci,

iz dupeta ocigledno, jer inace bi pomenuo reference koje 100% dokazuju sta prica a ne samo "nesto se tu dogadja"

kako sme da iznosi ovako stravične i ozbiljne optužbe

to je dobro pitanje. kao neko ko ipak ima nesto kredibiliteta i potencijala da popali melkijadese i triforse po internetu, price na ovu temu bi morale da nose odgovornost.

- na kraju krajeva, zašto ije uhapšen zbog širenja panike, kleveta, iznošenja raznoraznih neistina itd?

pogledaj odgovor na prethodno pitanje.

Ovo je drugi put da kacis video nekog penzionera kako lupeta o necemu, i kao glavni argument je tvoja projekcija: “a kako on ne uziva u penziji nego skrece paznju na sebe”.

Prvo, ljudi kad izlape oni krenu da pricaju svasta bez filtera i mnogo su podlozniji manipulacijama i glupostima (sto nigerijski princevi ciljaju samo penzionere), a drugo, ako je neko bio na celu neke vece organizacije, jedno 30% su sanse da je u picku materinu zeljan paznje i potvrde koju kao penzioner nema. Taj terac je jaci od zelje za komforom koji je tvoj

Zasto bi se iko tripovao oko nas? Koji su motivi da nas prskaju? Sta zele da dobiju? Zasto ne koriste jednostavnije nacine nego bas eto neko leti avionom i prska? Narocito kad tako lako prodje povecanje granice aflatoksina u mleku, ili menjanje kategorija kvaliteta vazduha, ili ako sami loze ugalj koji ih ubija?

Generalno ljudi imaju stav da je kosovski mit najvise ukorenjen medju narodom kod nas. Ima smisla, ali ja mislim da je jako ukorenjen mit o tome da nam drugi rade o glavi, jer smo mi nesto posebni a oni nam ne daju da rasirimo krila.

Taj odnos da smo mi savrseni al nas nece karta, je generalno za one s najjeftinijim ulaznicama. Jednostavnije je nego mrdnuti guzicom, ali ne donosi nista, sem poetskog osecaja zrtve.

Pa ovaj čovek ti iznosi gomilu tvrdnji u vezi sa tim. Pogledaš pa izvagaš, nije neka budala već razborit i obrazovan čovek. Kako god, nema svrhe da se puno nerviraš pošto, i da je istina, nećeš sigurno zabraniti tim nekim avionima da lete, podići ustanak, nagovoriti ljude na neki protest itd, a da guraš sebe u anksioznost i tripove nema baš nikakvog smisla. Najbesmislenije je doduše napisati elaborat poput Celta, a niti si pogledao klip niti si ikad pre čuo za čoveka, al ti je sama ideja o tome odbojna pa dodješ i iskenjaš se u 28 - 34 35 nepotrebnih redova.

Sve poremecene sizofrene teorije zavere-Melk poveruje u njih.

Kakve su mu namere i šta će mu sve to - pojma nemam, sumnjam da će uzeti neke pare, prodati knjigu, naplatiti gostovanje itd. Ali ono, iznosi podatke, brojeve letova, koliko čega, ime nekog nemačkog pilota kog su hapsili pa morali da puste jer su dobili direktivu od (opet ime i prezime, ko je i šta je itd). Nije gubljenje vremena, ali opet - sve i da je istina, ili poluistina, svejedno ništa ne bismo preduzeli.