Prijava

Mouda da upadnes na neki fakultet i popnes se na sto tu ce ti biti najbolji odziv studenti ce pocrkati od smija i bices izbacen na instagram

Sledeci level je ulica i kamenovanje picka ti materina

Sutnes onog dekana i napusis njega i sns i skocis na sto i krenes da pricas o duhovnosti studenti zabezeknuti vade instagrame

Nemoj na ulicu braze opasno je drzi se tramvaja i zeleznice i ostalih zatvorenih prostora ili parkova i prometnijih ulica

Kafana je rizicna moze neko kriglom da te gadja

Ne ja cu da beat-boxujem dok jovicic sa katedre drzi besedu o stratimirovim mudima

Studenti u soku sta je ovo NOVI MESIJA COVECANSTVA?

Neko vece prolazim pored klupe, sede dve pijane budale i jedan SAVETODAVAC mi dobacuje "sine nemoj se siris toliko" nicim izazvan i ja se okrenem rekoh "A?" i prilazim im i ovaj taman stavlja cigaru u usta ja mu je uzimam lomim na pola i bacam

Ustaje ja ga sutnem 2 centimetra do glave kazem sedi dole debilu

Kakav mandrilski narod jbt
https://youtu.be/h1PfrmCGFnk

laba jezivi bi ih naravno obojicu usro od batina jer NE MOZE LABI NEKO DA SE KURCI

The good,
the bad
and
the stratimir.

Stratimir ima taj podanički hijena karakter. Zbog svoje agresivnosti nije u stanju da nađe gazdu a sam ne zna da se ukroti. Karakter hijene.

Ali tu nije kraj, pošto stratimir kao i svi ima i svinjski stranu to ga čini klasičnim goyom.
Goya, pola hijena pola svinja.

S T R A T I M I R G O Y A

Au slomio si im cigaru na pola to je retko vidjeno i u filmovima bukvalno epic momenat dok je lomis na pola svi se gledate i cekate i onda naravno livergy cizma u celo da ih vratis na fabricka da ne pomisljaju na dalje poteze
Imas talenta

Caru uznemirio sam pomen nasilja jer u njegovom svinjskom zivotu nema mesta otporu, vec trpljenju, nema mesta borbi, vec prihvatanju, nema mesta izazovu, vec bezanju, u njegovom zivotu ima mesta samo za njega i njegov sebicni, nepromishljeni svinjski mozgich.

C A R I S H A
A
R
I
S
H
A

Smiri se gojice, nadi gazdu spasi se

Caro ziveti u strahu je recept za propast. Konformizam je najveca greska koju pravimo. Svet postoji i izvan obora

Goya je stratimir.
Predstavnik soja najnižih emocija i percipiranja.

Zamisli svinju sa karakterom hijene. To su goye.

Stratimir je gojica

Imam Bergasa na mojoj strani kakav je takav je ali cim se slaze sa mnom znaci da zdravo razmislja i to je jedino bitno za tebe me bas boli kara™