Prijava

Tall, good looking, great job, well travelled, interesting, funny and charming

Ovo sam ja, minus great job.

Moze da se oduzme sve to i samo da ostane

Tall

Ma bas je fora,evo usracu se od smeha.

Cuj ovog party poopera

Holtu gori od nekog caleta od 55 godina kome je sve sranje
Sranjcuga od fore antivakseri anus drustva vukajlijasi pacenici melkijades kurac ejdus retard svi su govna
Hitler je bio pozitivniji od ovog majmuna

Ako je meni ista jasno iz ovog clanka sem da je n1 govno

Penzioneri su vuciceva snaga i pogon! Zato ulaze ovoliko u njih. Mislim da bi trebao da dodatno pomaze i investira u penzionere, to ce mu se mnogostruko vratiti. U babe narocito jer su one mnogo revnosnije kada treba da se glasa, a i kazu da ga vole jer je lep decko, zlato babino. FORZA NEGLI TUTTI PENZIONERI

I da je udruzenje penzionera iz tog mesta govno

Alo to je 50-60 glasaca jesi normalan ti

Rec i kaziprst su covekovo najjace oruzje. Uz beskrajan vokabular i spremnost da sa lakocom uperis prst u nekog i na njega svalis krivicu za apsolutno bilo sta, dok istovremeno sebe predstavljas kao resenje za sve probleme, kljuc je uspeha u politici. Zato su i ocekivanja naroda od politicara krajnje neosnovana i nerealna.

Jos jedna vijagra za mlitavu kitu domace javnosti DA LI JE OVO SRPSKI VOTERGEJT?!
https://rs.n1info.com/vesti/privedena-dijana-hrkalovic/

Ne mora cak ni o tome da misli- tu je vucic sa svojim PAKETOM MERA 30 ybr30 jos 30

Sto nije '99ta da rese ovo bez da se pita narod mrtvi

Zasto ne upadnes u dom penzionera, autobus, tramvaj ili kliniku laza lazarevic i uzivo pricas svoju pricu kao ovde zar te nije smorilo treba preci na sledeci level