Prijava

Moj je veoma ukusan, probajte ga obojica ako zelite

https://www.youtube.com/watch?v=FsZLRcb-OW0 можда је неко качио ал небитно видех на РТСу некидан
непријатно кхм кхм
ВОјаж онај натуршчик певач је сад у серији боксер који јебе кеве свима можда ће тако да се опере од оних коментара да бресквица његова рибица бивша има шира рамена од њега

Stvarno neprijatno za gledati u pičku materinu.
Važno je da je Kojo izašao iz okvira svojih standardnih uloga i pokazao se u novom ruhu.

а сергеј у свој природном изадњу глуми ћомана

гадура мала

Brt razumijem da postoje druge kategorije osim teske, al kakav je ovo bokser od 7 kg, moj mačak veći od njega

Vuzi, ljubomoran je sto mu Vojaž Breskvicu guzi.

Haha sjecam se na fejzbuku prije nekih 10 god bio trend sastavljanja recenica od prezimena igraca tipa Dante Yeboah.. kakvih je kombinacija bilo, mogao je Melk roman sastaviti

Sećam se, iritantan trend. Mislim da je počelo s Nekim Paorima i bezvremenskim hitom:

Cele noći Kanavaro s njom sam Figo
Jedva Mutu da sam jutros Ronaldinjo

Apsolutni hit bila je

Ima na insta klip zena nasa gastos, platila kaznu 263 evra, sto nije htela sina da obuce u haljinicu u skoli, tipa bio neki dan oktrivanja svog pola itd. Cap or no cap?

Ja iskr ne mogu da procenim

Ima na insta klip zena nasa gastos, platila kaznu 263 evra, sto nije htela sina da obuce u haljinicu u skoli, tipa bio neki dan oktrivanja svog pola itd. Cap or no cap?

Bulshit. Prvo, ne postoji zemlja u evrozoni gde je moguce da u bilo kojoj skoli rade to otkrivanje pola i statiznam, ali i da postoji negde neka privatna, luda skola, ne postoji zakon na ovome svetu gde mogu da te kaznjavaju novcano za stvari oko skole koje ocogledno nisu neka steta ili tako to.
Jbt, u rangu dete lose pevalo u horu, 50€ kazna.

Najobicnije SNS proseravanje, gledaj kako je devijantna evropa, kod nas dobro, jeste nema nekad leba da se jede, al bar nismo ovakvi

Pa pazi, 263€ kao da je kaznjavano 1000 puta pa su odredili da je bas to odgovarajuca brojka da pokrise stetu i plate i jebem li ga sta.

Supickumaterinu sa tim govnima, gutaju ih srbi ko bensendine