Prijava

Hahhahahahah kako obožavam ove momente.

Inače ni ja nisam vernica, tako da je ono s konjanikom sprdnja. Yep.

Nisi vernica mm

Suddenly, smoklja likes you

Glupava sam.
Ne razumem ni jednu religiju, niti šta očekujete od nje.
Kako uopšte inteligentan um može da veruje u Boga s čovečjim likom?
Ne mogu da razumem gotovo celu ljudsku populaciju, tako da ne s vama, nego sa mnom nešto ozbiljno nije u redu.

Ne sekiraj se saće melky da se materijalizuje niotkuda i da ti baci par informativnih klipova od po sat i po gde neki raspali grčki alkos priča kako je bio u paklu i vratio se i time neopozivo dokazao postojanje boga.

Okej, ljudi vole laži. To držanje straha i hvatanje za slamku puno znači masi da preživi. Laž nekako daje nadu, bodri, vetri leđa ... Istina te raskomada. Realnost nema milosti. Mali broj ljudi ima želudac da bude realan. Mali broj ljudi i živi tako. U redu, mašta je izuzetan začin života, ali povucite granicu, majku mu. Pre ću verovati u Higsov bozon, i slično.
Pre ću čak verovati i u veštice nego u ikonu. S ikone nikog još nisam srela ali ljudske pogani vazda. Tako da, dajte molim vas... Mislim, neka veruje svako u šta želi ili misli da treba, ali mene s time manite. ;)

ljudi vole laži

O da.

Ne jebem već duže vrijeme, ne pravi mi ovo razliku lol

Ne driraj Celte momčinu od Lukca Mlađanoga, jer što bi legenda - legenda osta!

Da, hvala ti jer bilo ih je sto bi rekao jedan autor

Sto bi mesni rekao, Vuce...

Pozdrav, otac od Mesnog Nareska ovde.

Nosim tužne vesti; pre jedno tri sata je moj sin pronađen mrtav u svojoj sobi sa metkom u glavi, ali nigde oružje nije nađeno. Svojom krvlju je na zidu napisao sledeća slova: "AvvI". Šta se zapravo tu desilo, još ne znamo, ali smo ustanovili da je u pitanju ubistvo, ali ne suicid. Svima će nam nedostajati, a ja ću ostati ovde još neko vreme dok se ne sazna ko je to ogromno zlodelo učinio.

Opet vas pozdravljam, bio sam nekada posterdžija ovde, pukla me još veća depresija kada sam video šta je ostalo od ove jednom davno tako značajne web stranice.

Ne zezajte se sa ovakvim ozbiljnim stvarima, dripci jedni! Ako ste nekim slučajem ozbiljni, autore Otto, molim Vas da prenesete informacije koje posedujete inspektorima ovde, jer su od krucijalnog značaja. Pošaljite PVT za više informacija, ako ste ozbiljni. Unapred hvala.

Otto moze prenijeti samo Viserysu, ako vam to odgovara

Ripčina, autore Mesni.

Gospodine Senior Mesni, vama sućut od mene, zbog stanja stranice. A i zbog sina, jbg, nije lepo.