Prijava

Pa ima jebeno, mi smo se u Nišu sreli. On je studirao skoro duplo nego ja ali završio je. Radi u struci, a sad što se ne pita s glavom za drugo jbg...
Vozi pijan, sve radi pijan bolje nego trezan samo što bije, lomi i mrzi sve što gmiže. Mene naročito. Samo toliko. :D Da se nasmejem svojij muci. Pa kad smo se uzimali još mi odzvanjaju majčine reči: Ponavljam ti, oca nemaš, braću nemaš, valjda sreće imaš. Znači naježih se sad ...

Ja mislim da se to bilo svesno ili nesvesno nekako vrednuje:

- opsti utisak
- fizicki izgled, odevenost
- sarm, duhovitost itd

znate sta ja mrzim sto je ruzno - ruzne bebe, morala sam da otpratim neku devojku sa fejsa sto je postala tetka
uh skaradno

tomo, kolko god imas? (cisto sebe da proverim jel se razgovaramo i zajebavamo, da nastavim ili odajem vajb onog nastavnika glume kako se zove time sto pricam o ovome sa tobom, u kom slucaju cu se skloniti)

ne mogu ni da sakrijem vise gadjenje ka zboranim bebama

Celte nemoj da se pravis tu kao ne znas

ne znam jbt, odakle znam, do skoro sam mislio da je musko jer jbg, toma

Jbt da sam ja znala kakav monstrum je u njemu, ne bi prošla pored ičeg njegovog. Samo nagoveštaj jedan da sam dobila, ali nisam. Klasičan psihopata, narcis. Sve divno dok ne smota žrtvu. I sad, niti ga zanima dete niti Bože daj, zanima ga samo MENE da maltretira i dalje. Meni je najvažnije što sam ja skotu oduzela roditeljsko pravo. Ništa mi nije od toga bitnije.

Toma je ovde kolko znam nekih 10ak godina

moj prvi nalog je zu-zu12 ak se ne varam

Kad berete suncanice pazite se malih lepiota, znaju da budu smrtonosne mamu im jebem

Toma je ovde kolko znam nekih 10ak godina

znaci blizu 30, 30?

ok onda jbt, mislio sam da tipa 20.

dakle tomo, kolko god mislis da si iznad sopstvene hemije i biologije, nisi.

nemam bre 30 jbt, hoces da se smorim sad

sisata suncanica najjaca pecurka

Ma toma ima jedno 25 ko i ja nego kako dodjosmo do toga da avvl prica o svom muzu ne kapiram

Macrolepiota procera ❤️

Izvinjavam se.
Reč je bila o fizičkoj lepoti, pre toga o tome da žene vole grubijane šta li ... osetih potrebu da kažem šta me privuklo, a kako se završilo... To je sve.
Jako se izvinjavam.

Hvala puno na izvinjenju, ali preterala si jbg

Ubuduće neću komentarisati slične teme. Izvinjavam se još jednom.