Prijava

Mozes da se smejes, ali samo preciziraj haha smesno, a ne haha jebala bi te

ako oces da budes uspesan kod zena:

1. nemoj da si ruzan

Ma kurac moj, da je ovako ne bi ni bilo ruznih, izumrli bi prirodnom selekcijom. Ako oces da budes neki ekstra vrh vauvau jebac onda okej, mada ni tad nije obavezno, ali ako pogledas u slucajeve u stvarnom zivotu, ruzni i osrednji jebu daleko vise od nekih lijepih

imam dosta razlicitih haha-ova, doduse

Ima i haha awkward. U pravu si…

to sto ti mislis da je lepo mozda nije svakome mujo.

a i ljuto generalizujem.

ali privlacnost je podsvesna, nije nesto sto moze neko sad da kaze ovo je set pravila koja rade i onda rade.

tipa ovo "duhovit". jbg, izmedju duhovit, samouveren i debil nadobudni je mnogo mala razlika. obicno hemijska a ne neka tu logicka i sta bi mi voleli da smo, neka bica nezavisna od zivotinje u kojoj zivimo.

ruzni i osrednji jebu daleko vise od nekih lijepih

Tacno, ja sam lepi retkojeb

A što se lepote tiče, pa sad ... nismo ni mi žene imune na nju, jbg, ali preferiram splet osobina koje mi gode i više šarm nego sirovu lepotu jer ako je prosta, džaba mu.
Mislim, ja baš volim te lepotane da spustim.
Idi budi lep negde drugde
Inače iskreno, bivši muž mi je lutka, nemam što da sad budem nerealna. Ali nije me samo to privuklo. Bio je JEBENO NORMALAN na tim stabilizatorima ili čemu god. Užasno inteligentan, govorljiv i duhovit. Mislim ima elektronski faks ... ali sve to džaba. DŽABA. A zašto je on počeo još kao tinejdžer da pije, i zašto se to od mene krilo, i zašto je agresivan kad pije - to nikad neću saznati niti me više zanima. U životu me videti neće ni na slici. Ja bi da se on tako lep i monstruozan opet oženi. To bi mi bilo ponovno rođenje!

veto ruznim ljudima na jebanje

Duhovitost je lako uocljiva. Ljudi se u 80% slucajeva smeju glupostima koje uopste nisu duhovite, iliti debilizmima

Dakle, ne jebe lep, nego ružan. Noted.

Ali elektronski faks hahah AvvI

vidim da ste pogresno protumacili pojam lepo pa ubacujete nesto sto je kao objektivno nekome lepo, ali nije. ok.

zamenite lepo = fizicki privlacno vs ruzno = fizicki odbojno. na to se misli. kombinacija svih cula ali bez logike. eto tako.

kamenofil
Dakle, ne jebe lep, nego ružan. Noted.

Dodaj fusnotu samo, ne jebe ni ružan.

to sto ti mislis da je lepo mozda nije svakome mujo

Ma znam, ne govorim toliko o samoj fizionomiji, nego si i dodao onaj drugi post kako se to moze povecati treningom, oblacenjem itd, a prodjes ulicom ima mozda 1% likova koji su stvarno u formi i oblace se dobro, ostali izgledaju kao klinci, klosari, alkoholicari, ili neka kombinacija ta 3 izgleda. A opet se nekako razmnozavaju.

Mislim mozda je kod vas po Njemackama drugacije, al ovde su takvi likovi bas ubjedljiva manjina

Hahhahaha Tomo nasmejala si me..:)

veto ruznim ljudima na jebanje

Dakle, samo Pliduu da jebe?

za mene su ovo preduboke vode, mnogo ste se rasplinuli
svako se jebe sa kim hoce da se jebe

Ima grčka reč leptos što znači tanak

svako se jebe sa kim hoce da se jebe

:sad vuk noises:

heh salim se na racun ovolike brutalnosti prema ruznima, i nipodastavanja duhovitosti