Podijeli sa Vukajlijašima

  1. hahah cuj jebaca, pa to kao crnogorac ili random hrvat na ic kad bi rekao "dobro ok deda mi je bio srbin razume se i ja sam po difoltu"

  2. ali previše kmečanja oko relativno banalnog intervjua

    Ne, nisi u pravu evo odmah da ti kažem da je ovo jedan od najmonumentalnijih intervjua ovog veka

  3. Ali kad ga je pitao ko je odgovoran za nord strim 1 i Pulee na prvu okrivio Amere looool

  4. Pa lepo sve u svemu, Putin se predstavio kao moćan i zajeban lider jedne velike sile koji zna istoriju, ume da se našali i u stanju je da govori dva sata trezveno. Onog njihovog senilnog čiču moraju da vode pod ruku da ne padne i slomi se na pola, kladim se da ga hrane kašom i presvlače mu pelene kad niko ne gleda. Što reče V morate naučiti da poštujete nas i naše interese, i to je negde i poenta svega. Oladite sa tom bajatom forom da ste nekakva najveća sila na svetu, niste, tu smo mi i Kina i morate nas uzeti u obzir.

  5. Ono, ma kako ga mrzeli, i Ameri i Švabe, Francuzi itd. bi voleli da imaju takvog jednog lidera na čelu države, umesto onih kojekakvih sramota i fejspalama što su se ustoličili.

  6. Sad gledam neki isjecak nekog intervjua sa viktorom savicem auu kakva je ono tek debilčina pa biković je mila majka

    Koji je kurac vama tamo, sta se desava sa glumcima, pjevacima, javnim licnostima uopste kao da se nadmeću ko će biti veći primitivni zatucani debilko

    Kad se sjetim kakve glumce i muzicare je imala srbija, ovo sad je kao jebeni upside down iz stranger thingsa

  7. Ne, nisi u pravu evo odmah da ti kažem da je ovo jedan od najmonumentalnijih intervjua ovog veka

    Kako brate, sve smo već čuli

    Šta je novo otkriveno osim da je Taker teo da bude CIA udbaš pa su ga odjebali, a i to pitanje da l je novo ili ja nisam obavešten. Sve ostalo uigrana priča, okorelim drugoamerima kmečavcima neće promeniti mišljenje ni za jotu, okoreli prvoameri redneci će još samo više da se nalože u prethodna ubeđenja i tjt. Krajnje službena razmena po protokolu, status quo parabellum

  8. Koji je kurac vama tamo, sta se desava sa glumcima, pjevacima, javnim licnostima uopste kao da se nadmeću ko će biti veći primitivni zatucani debilko

    Da li si možda čuo za Emira Hadžihafizbegovića

  9. Ili bazudlja?

    Dobro vidi se da se putin obracao prvoamerima bukv ljudima normalnih shvatanja tradicionalnoj averidz americi ne satanistima drugoamerima

    Bila dobra usporedba i sa suncem koje izlazi te se ne boris nego

    P R I H V A T A S
    R
    I
    H
    V
    A
    T
    A
    S

    realno stanje

  10. Ma jesam druze ali nemoj me zajebavati da sam ne primjećuješ u kakav ste kurac otisli sa ovim javnim licnostima od ovih voditelja i glumaca preko pjevaca do politicara, tu mora postojati neki najmanji zajednicki sadrzalac da objasni koji vam se kurac desava jbt jos prije 15 godina si imao glumacku avangardu (samo pogledaj cast u rodama) a danas imas viktora bikovica i onog baću iz juznog vetra da razgovaraju kod pajsad ognjena amidzica i ivana ivanovica, strahota

  11. Nije to bitno Preletač, bitno je to da je izborna godina, demokrate su u rasulu a Tramp se vraća na velika vrata, i ovom bi baš odgovaralo da zasedne na Kapitol naredne 4 godine. Zato vrv baš sad ovaj intervju.

  12. Šta je novo otkriveno

    Malo ti imaš više škole da te impresionira jedan tucker i njegov intervju, ne ulazi u raspravu bezveze

  13. Neko reče, od svih US predsjednika sa irskom krvi, Biden je najveća sramota za Irce.

  14. Pa šta si ti mislio pindlu svako iole kvalitetan i inteligentan je pobego odavde ostao samo najgori talog te su stoga i javne ličnosti predstavnici tog taloga

  15. Talog koji seta iznad rudnicima

    Ne obj ovo sto pludu primecuje je lepa vest, znaci da je drugosrbijanska spika u daunu a to se videlo i na izborima

  16. U pravu je brat Šmo naravno kao i gotovo uvek, no najveća nevolja je ta što sve te javne ličnosti moraju po difoltu da imaju stav i mišljenje o svemu. Očekuje se od njih. Kad ono govedo pokrade izbore ili napravi neko sranje, mora odma svako to da osudi na tviteru ili nam ne treba više. Ili bilo šta drugo, šta mislite o ratu, za koga navijate itd.

  17. Badinterova komisija je osnovana u Hagu 1991. godine i njena arbitraža imala je snagu međunarodne presude.

    Jevrejsko djubre koje je donelo presudu za raspad jugoslavije u pajsad hagu. Sve posle je kmecanje zvano velikosrpska agresija

    https://www.021.rs/story/Info/Region-i-svet/366802/Umro-Robert-Badinter-predsednik-arbitrazne-komisije-u-okviru-Mirovne-konferencije-o-Jugoslaviji.html

  18. Шта је чеко толко думре мајмун ко га јебе, а запазите овог плиду причамо о интервјују политичара и лик ничим изазван помиње насумично е како су ваше јавне личности отишле у курац и глумци и певачи хахахахах
    елем, гледам интервју саде зна се отп шта је реко ми у јевропи то знамо ови у сједињеним америкама не знају ништа јер.. медији, јасно је да је интервју намењен америчком тржишту

  19. иди сине 130 милиона на тњитеру и 7м на јт

"U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti"

Padmé_Naberrie | 11. Maj 2011.