Podijeli sa Vukajlijašima

  1. Dobro brate, a te face što zaprašuju i sebe zaprašuju onda. Ne možeš selektivno. Ko je lud da sam sebe truje?

  2. da li svaki avion ostavlja kemtrejl i zasto jedan pored drugog nemaju uvek usti trag

    Zbog onog sto sam te jebo, sledece pitanje

    -via 250€ keyboard-

  3. jel to opet krvari izpičke? zar je bilo mesec dana?

  4. Dobro pitanje, al ne mora da znaci da je iskljucivo trovanje u pitanju odnosno da je to primarni razlog da nas neko pObije. Moze biti u pitanju inzenjering nepopularan za siroke narodne mase usput i trovanje u neznatnoj meri.

    Takodje pricali o onom tankeru sto kruzio nad bl na dan r srpske doco iz skocke

  5. Snime i galantni kmece nad carinim kurcem wata filin

  6. via 250€ keyboard

    Pa i ovde si ispao korektan majmun kaci si se istrigerovao da samo mejmuni daju te pare pa si se brze bolje pohvalio kako ti imas takvu tastaturu jelte drugi nemaju pojma

    Aje mrs na redit medj slepce

  7. Eo ni ja ne razumem što bi neko da toliko na tastaturu

  8. pa normalno da će na tastaturu, neće sigurno na disk kočnice.

  9. Ma de kosta toliko nego lozi se majmun i proziva standardno

  10. Hahaha gleaj ovo mesnog kakva majmuncina sace kae necto u fazonu da da ofc nije kupio tastaturu 250 jura kakav fejspalm

  11. Jao galantni fejkaro prljava idi na automobilazam sad i napisi kako nici uzeo ni onu bednu malu alfu, da nisi zaljubljen u svog karavana i nici bio u turskoj i javljao se iz lobi bara na forum jer je to najnormalnije, ajde bajo iznesi istinu

  12. au bre, ova stvarno menstruira.

  13. Sve je tako i pobedio si u raspravi odo obrisem krv s ociju

  14. moj galantni, nemas muda ni da priznas da imas tastaturu od 250 jura pickice

  15. је л идете на скуп подршке брескивици ту испред скупштине?

  16. Zanimanje sektolog.

  17. мени избацује да сам промашио сифру а није ми први пут добро је да знам

  18. Nek crkne fb vreme mu je.

"Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega."

Psiholog | 20. Februar 2011.