Podijeli sa Vukajlijašima

  1. Znači nije do mene lol

  2. crko fb svi na saiiiit

  3. Koliko dugo nije radio jel se nakupilo 15ak min

  4. Sad se sjetih one svoje definicije skijanje.

    Ovaj čova slično razmišlja, samo što je dodao još neke stvari koje sam ja preskočio:

    https://dominicdb.substack.com/p/why-do-people-talk-about-skiing-so

  5. Skijališta mi pola sata od kuće, možda ovim iz ravnice i jeste veliki poduhvat organizovati odlazak na skijanje al nama po bosni i nije vala jovore

    Okej ako ides na chamonix i te zajebane lokacije guzonjske ali ovako nije. Jbg na more kad odem moram minimum 5-7 dana ostati i to odmah iziskuje vise novca a na skijanje mogu na obdan i kuci tako da sve zavisi gdje zivis i kakav ugođaj hoćeš, za sve danas imaš kokuznu varijantu

  6. Sve to stoji, al ovaj lik kaže za skijanje da ono ne signalizuje samo određeni nivo bogatstva, već i još neke stvari, kao što je fizička pripremljenost, spremnost na rizik, luksuz da možeš dobiti par slobodnih dana s posla i zimi, a ne samo ljeti, itd... Zato toliko priče o skijanju.

  7. To je tačno, ima onaj video kao kako ljudi koji skijaju ostave hiljade eura vrijednu opremu u snijegu i odu na čaj bez straha da će neko to odraditi jer jbg ne moze funjara da zaluta na chamonix a i imaju dovoljno love da ih ukradena oprema neće osiromašiti

  8. Skijanje je jedno od retkih preostalih aktivnosti gde mi belci možemo skroz spontano da se okupimo bez da se ikome zabrani pristup

  9. Skijanje i Kočićev Zbor na Zmijanju. Jedino gde belci mogu da se okupe bez da se ikome zabrani pristup.

  10. Skijanje, Kočićev Zbor i IKEA.

    Jedina tri mesta gde belci mogu da se okupe bez da se ikome zabrani pristup.

  11. био је ИГ ФБ Воцап у паду било на вестима сумњиво то мени нешто

  12. Verovatno Prashant didn't do the needful upgradation of server as of immediately. A Harkirat uradio force push na master i pregazio sve na produkciji svojim kodom "copy/paste sa Stack Overflow" fazon.

    I nikome nisu rekli...

  13. DO NOT REDEEM BLOODY BENCHOD

  14. Mi ovde ravničari se delimo u dve grupe, oni koji ne idu i oni koji idu leti na more a zimi u planinu na skijanje. Ovi prvi leti beru paprike i prodaju lubenice, a ponekad odu i na neki bazen 20-30 km od sela u kom žive, i to je događaj vredan kačenja na instagram. Zimi piju i većaju šta će da seju na proleće (pardon, naproleće).

    Drugi se dele na dve podvrste, imućnije (malobrojniji) koji letuju po Grčkoj a skijaju na Kopu, i manje imućne koji letuju po Grčkoj a skijaju na Kopu.

  15. haha šljakse ne ide na more jer tada mora da se radi a i ko će namiriti stoka ne zna za godisnji

    Generalno more je smećarija za malogradjane kako ljudi sve idu na more bolje da ostaju kuci u najvecoj meri

  16. Ja idem na more zbog pajsad, vazduha

  17. Ja da bih sa mora kukao na forumu

  18. Mada ako te usere neka super avanturica ok je biti i paradajz turista obj ako pojebes nesto, nagledas se nekih golih sisa na plazi ili izronis lepu skoljku, ne treba sve materijalizovati jebo taj princip najgore je vreme provodedeno sa snobicima

  19. vazduha

    Znam lika koji tradicinalno nikad ne udje u vodu a ide redovno, plivac je i to ali mu se ne ulazi u vodu sedi na plazi cita nesto u sorcu. Jbt

    Dobro je galantni ajde ne kmeci jasno je da nisi sljakse al si pajsad ljakse

  20. Kako ste kul vi sto hejtujete more i planinu, ne odajete uopste neki sirotinjski vajb nego ste true avantgarde kao andy warhol

"Zarobljen na Vukajliji već 2h. *_*"

Nikola Trajković | 14. Mart 2011.