Prijava

Прва дама коко сам чуо има неке везе са удомљавањем деце из украјине и слањем у америку тако нешто па у толико дошла да склопи дил о трговини нашом децом таман да абрамовићка буде посредник

jebem mater svakome ko nije glasao za vucica. picke pederske napusite mi se kurca cigani

↑↑↑ docao je pajsad prejak

Olena dosla kod presednika da se proda jos oruzja za ukrajinu, soros posredovao bukv

šta si to reko cigane? pričaj srpski ili umri

Auuuu šta ti je reko

NEPRI
ČAJSA
NJIMNA
BODIGAAA

stae ono reko gde je ovako ojacao

na forčenu sam se kalio sa najboljima

Kako se kalio Kučkojeb

HRVAT JESAM TOGA SE NE STIDIM
HRVAT JESAM NA SRCU MI PIŠE
HRVATSKI SU GENI MI U KRVI
HERCEGOVAC ZA HRVATSKU DIŠE!

Diše diše kad treba ćapit kakvu donaciju iz hrvatske da uradi fasadu na šupi u kamenjaru onom dole

HDZ? vishe kao kradeze haha

glavni grad hrvatske je mostar

znate zasto amerikanci imaju jevreje a hrvati hercegovce? pa amerikanci prvi birali xD

jebem ti mater kaizene popravi sajt

ja kad dodjem na vlast odvojicu na jednu stranu ove sto izgledaju kao da su mijesane rase(andrija kuzmanovic, miodrag radonjic) da budu u svojevrsnom karantinu dok DNK test ne utvrdi jesu li bijeli ili ne. ove sto je vec po izgledu jasno da su mongrili(sanja vucic, milos gonev) bi ćušnuo vanka odma. ti sto su mongrili 1/1 i ne treba nikakav test da to dokaze su u 90% slucajeva likovi kojima nesto nije u redu s ocima. brate o cemu mi dalje da pricamo ako ti imas epikantus na ocima ili izgledas kao da si od dzingisa kana