Prijava

Mislim žalosno je zapravo, ali je i smešno

sta je ovo jbt lgbt police squad el trudo i to uveo tamo

A realno ko ih jebe, i ja bih uniformisao pandure u lgbt boje, da ih sprdaju ljudi malo.

ma kakvi, ovo je bukv nekoliko ili jedno vozilo da bukv budu pripadnici ukupnog drustva fazon prva pederska brigada

idem u bec za vikend na sljaku, melkijades ako si u becu na kurcevim izlozbama dolazim da te prebijem

kirkove ce sjene lutati po becu hodati po dvoru ic na melkovu izlozbu (posle worldwide cockroach certa) (nek smole proveri raspored on je ekspert za kirkovu grupu)

Pa ono realno mogao bi da mi poslužiš kao instalacija, mada ne znam kako bih dovukao dovoljno velik kavez i smestio ga u zatvoren prostor.

ahahah jebo zurezu bez zohara

Zamisli pojavi mi se Kirko na izložbi, pale bi cene umetnina za 75%

Imao sam plan da se infiltriram na izložbu nego ovaj melk nikako datume i lokacije da javi, čekam da se iskurči za info

lololo ajde melk sta si na kraj srca vrv kirk teo uzme najskuplju (prespava na patosu i popije par piva)

Gotove izložbe, otišli radovi, sad u miru štancam druge.

hahah mogao si navuci loma kirka taj javlja i kad gostuje u bijeljini

Đe ste, pičke? Stigao Zdravko Čolić.

Taman da se oglasis na temi “raznorazno pitanje” i opsuješ mi nešto jer je tema rezolucija

KOMUNJARE SEDMOSRBIJANSKE JEBEMO VAM SE SA MAJKAMA NA NAJJAČE NA SMENU A DECU VASPITAVAMO DA PEVAJU ČETNIČKE PESME I VELIČAJU LIK I DELO GENERALA RATKA MLADICA

da ispricam sta sam sanjao.odavno nisam sanjao ovako lud san.
kao treba da se upoznam sa nekom ribom koju sam video samo na slici.ona starija teta ali nije losa.zvonim ja njoj na vrata ona otvara i izlazi iz stana kao da je krenula negde a iza nje se pojavi neka baba i kaze mi ajde udji.ova zena vec izasla iz stana.ja pitam babu a sta ti je sa prijateljicom i tad ukapiram da je koristila tu prijateljicu samo da me namami.da ne pobegnem ako mi ona otvori vrata.udjem prvo u neki hodnik lep prostran pa u sobu, lepa soba sva u tapetama i onda primetim da ne vidim vrata na koja sam usao tu se malo uspanicim posto sam vec odlucio da pobegnem i onda hvala bogu primetim tanak otvor gde su vrata,vrata su kao od sper ploce a preko njih zalepljene tapete pa deluje kao da nema vrata kad se zatvore.sede baba naspram mene i onda sam je video dobro, musko izborano lice, uzas, gledala me kao predator i odjednom pocne da se trese, i da kaslje, onda me pogleda u fazonu nije to nista.ja to tako ponekad..ustade da stavi kafu i dok je bila u kuhinji ja brzo na vrata na jedna pa na druga a cujem nju kako se dere, gde ces sto bezis...tu se probudim