Prijava

lepa je, kae kad je docekivala olenu zelensku u biblioteci morali izmeste sve ruske knjige da ne bude provokacije (ozb)

Ja samo pod americkom cizmom, easy pick

Cara be like: a bil se kurca americkog napusio

boli tebe kurac plidu lako se tebi zjebavat, evropa bajo golfara, tu gradovi jevropski blizu, standard zajeban bukv cepa (zemlje treceg sveta kmece), drugari letuju po italijama lol (ovde si ozb iskrindzovo)

Ja čekam turšiju da se ukiseli celo leto

Plidu ukiseli caru u dva posta

Nismo isti.

kaki kurac, ja sam stalno kiseo bukv

Ma kakav krindz caro, krindz bi bio da ljetujem po italiji i vozim kabrio ovako nit KABRIJA nit KALABRIJA

Kmee

ljubomora i kiselost ispara sad kao i svaki put kada pisete nesto
glavna okupacija u zivotu vam je da se kiselite na druge i kao hejtujete druge i surovi ste a ccim vas neko zagolica kolike ste premekane glaice i kao pisate po sirotinjama a zivite u najgorim selendrama gde ne bi stao da se popisham fazon
i sto se odusevljavate jer mi je kao nesto objasnio neki djoksara bas sam se potresao jako sto me pita jel sam rodjeni nbg-as
nemojte vise da tripujete surovosti pa vas necu ni unistavati i ukazivati koliko ste jadni iako to i sami ukazujete,treba da mi budete zahvalni jer sam jedan od retkih koji uopste obraca paznju na vasa kenjanja na koja jako zelite da se obraca paznja
namerno pisam po vama oko vu jer hejtujete vu po forumu jer ste kiseli niko nece da vari sa vama i propustili ste sve neuzivajuci uopste
namerno pisam po vama sa nbg jer hejtujete ulicu i sav taj fazon kao potcenjivacki nesto pisete o tome,a zivite u slamama
jel vas sramota zato sto ste deo jednog predegenskog mentaliteta koji sadrzite se sa jos nekim kiselim glavicama sa vukajlije gde vam odredjuje sta je ok a sta nije,kako trebate da mislite itd
vasi zivoti su precemerni pre bi bio pajdoman nego bilo sta slicno vama
trava je kul,a vi ste presranje
niski cemerni kiseli vukajlijasi

Ko je najniži od vukajlijaša, baš me zanima.

Melk nije, on je grmalj (1.83)

ha ha jok pliduu tada bi bio true dingospow

Ja imam + - 5 santima u odnosu na melka ne znam je l i to i dalje grmalj kategorija, kolko je to rastegljivo?

ljubomora i kiselost ispara sad kao i svaki put kada pisete nesto
glavna okupacija u zivotu vam je da se kiselite na druge i kao hejtujete druge i surovi ste a ccim vas neko zagolica kolike ste premekane glaice i kao pisate po sirotinjama a zivite u najgorim selendrama gde ne bi stao da se popisham fazon
i sto se odusevljavate jer mi je kao nesto objasnio neki djoksara bas sam se potresao jako sto me pita jel sam rodjeni nbg-as
nemojte vise da tripujete surovosti pa vas necu ni unistavati i ukazivati koliko ste jadni iako to i sami ukazujete,treba da mi budete zahvalni jer sam jedan od retkih koji uopste obraca paznju na vasa kenjanja na koja jako zelite da se obraca paznja
namerno pisam po vama oko vu jer hejtujete vu po forumu jer ste kiseli niko nece da vari sa vama i propustili ste sve neuzivajuci uopste
namerno pisam po vama sa nbg jer hejtujete ulicu i sav taj fazon kao potcenjivacki nesto pisete o tome,a zivite u slamama
jel vas sramota zato sto ste deo jednog predegenskog mentaliteta koji sadrzite se sa jos nekim kiselim glavicama sa vukajlije gde vam odredjuje sta je ok a sta nije,kako trebate da mislite itd
vasi zivoti su precemerni pre bi bio pajdoman nego bilo sta slicno vama
trava je kul,a vi ste presranje
niski cemerni kiseli vukajlijasi

takozvano vukajlijasko tursijanje

Kod niskih cemernih vukajlijasa stavljamo vu kad policija pretresa fazon

Onakvog flegmu ste naterali da prsne, i geviht bi pokvarili

turshija gloovice sa saita

Polomio mozak dečko a vi se zajebavate, smejte se majmuni

el ima neko tiket za odban pls