Prijava

Ma ne mislim da je politicki motivisano, nisam zbog toga pitao, nazalost ni prva ni zadnja prepirka koja kobno završi samo mi cudni oprecni izvjestaji te izboden te ga istukli

Ivica Marica izjavio nešto u fazonu khm khm čuli smo od doktora da je imao neki epileptični napad khm khm sam pao sam ubio se

vrv neko neko od novinara ishitreno izeo govna zarad klikbajta

Markališe naravno, u pitanju je klasično prvosrbijansko huligansko curb stompovanje nažalost, tipa zezali mu klinca on išao da ih priupita oni odgovorili. U zavisnosti od bitnosti lika koja mi nije baš jasna, ili će cela afera pasti u zaborav ili će počinioci biti nađeni juče

ko je taj lik pliduu ciji je burazer, cim ga nazivas "nas politicar"

ne zvuci kao da je neki dodeov igrac

sad malo citam biograiju ovaj vojin klasik sorosevac, nije cudo sto pliduu kaze da je "nas"

Nemoj me držati za riječ Caro ali mislim da je u početku stvarno bio dodikov čovjek (iz njegove stranke) pa je prešao u SDP i sada se zalaže za neku građansku opciju pa samim tim i nema neku podršku u republici srpskoj dok ga kod nas percipiraju glasnog političara bez pretjeranog kredibiliteta (nešto kao vukanović u početku) jer kako sam i naglasio nema podršku iz RSa

U zavisnosti od bitnosti lika koja mi nije baš jasna, ili će cela afera pasti u zaborav ili će počinioci biti nađeni juče

u zavisnosti od bitnosti mejmuna koji drkali klinca bukv

al ocekivati da je prvosrpska dzvaljava garda imala upliva ovde zarad "moje dete uzelo loptu kme neko nekom reko da je debil" malo je teze za poverovati i ide u domen klasik drugosrbijanstine

jbt nemas vise zlocina bez vucele dotle smo docli

nema ni Jove celo vece, sig prezanimljiva bila ona emisija na hepiju

EVroPljAni sorosevci popusili u gruziji izglasan pajsad ruski zakon kmeee

https://www.index.hr/vijesti/clanak/gruzijski-parlament-izglasao-ruski-zakon/2568912.aspx

Jbt el ima neka zemlja od portugala do japana da ne treba postane eu clanica

Nešto kad razmislim, ne znam gde pre ne bih živeo - pod američkom, ruskom ili kineskom totalnom čizmom. Ne znam kog od ta tri modela se više užasavam.

E da ni iranski nije ništa primamljiviji. Jbt još smo mi ovde dobro prošli.

da melk jbg, bilo je ovde odlicno pod titinom cizmom ubio 50-60k srba posle rata pokro srpske domacine uzduz i popreko dok je ranio gladne siptare i resavao im kosovo

Za melka samo becka skola

Jbg caro od 50-60k srba što si pobrojao bar 80% dovučeno iz ostalih delova srbije, budi iskr

moguce, kolaju info i oko 100k nisam teo budem neobjektivan (nisam prisustvovo)

sveusvemu najvise su rokane srbende

el zna ko po ovom novom rodnom kako ce kae za suprugu od precednika