Podijeli sa Vukajlijašima

  1. Haha cuj plidoslava, jok kina i ruje together nemaju kapaciteta looool

    Ovo sad vec postaju solidna kmecanja

  2. Real eu izgradila ekonomiju na ruskoj plincugi kvazi jevropljani kmece o ralu i volovima

  3. imaju, kinezi za sweatshopove a rusi za oil extraction lol i to sve zavisi od zapada, da im nema zapada jeli bi kuhani krompir do kraja života te velike sile istoka

  4. Glup ti argument caro, jos bi gluplji bio da si rekao fazon “britanija napravila carstvo na porobljavanju afrike i azije”, pa sto afrika i azija ne porobi britaniju majku mu

    Glupavi argumenti likova koji su odrasli na superherojskim fikcijama pa kontaju da u svijetu postoje sile dobra i zla, a zapravo kao i u zivotu postoje samo mudriji potezi koji se povuku na vrijeme i onda ostatak zivota ubires plodove tih vještih poteza, tako je sve od učenja škole do vođenja politike, um caruje LJUDSTVO klade valja

  5. eeee moj pliduu svet se menja ne valja biti zatucan

  6. Čuj jevropljani zavise na ruskoj pilnčugi lol nije se desilo, tako mali Djokica zamišlja kako svet radi.

  7. jok sad zavise na americkoj x5 skupljoj plincugi jbt de vi zivite

  8. Na PACIFIKU.
    I nema potrebe da mi persirate.

  9. A o zavisnosti zapadnog sveta na kinesku robu i kmecanja oko istog da ne pricamo, malo malo jevropljani ugrozeni te sankcije te kurac palac. Eo sad kmece na kineske elektrik aute, pa prejeftino je to ugrozava ekonomiju kmee

  10. Real da nema kine koristili bi metalofone dan danas show some rispekt ukuci vam 100% kineske tehnike bukv

    lako tako ziveti u MoDeRnOm dobu

  11. Ima istine tu pomalo, evo sad su izbori u EU, levica gorke suze roni jerbo desnica je prejaka, ali biće 50:50, SAD u fazonu divide et impera, da se tako rimokatolički izrazim.

  12. bukv, ovi pliduui dyno levicari bukv, trebace jedno 5-10 dina prodje da se balkanski kmetovi prilagode na novu jevropsku politiku dok skontaju sta se desava

    Prvise je utopizma u toj prici razunem ja to

  13. Cara ne konta kako funkcionise ekonomija, misli da je pozitivna stavka kada imas sweatshopove u državi, fabrike bajo moj haha

  14. Evo, desnica ruka uzela Njemačku i Ojstriju.
    Pametnom dosta.
    Saće kažu Putlere uzmi do Djepar-reke, sve ti je oprošteno.
    (Neće, jer JEVREJI).

  15. Uuu tek je tu kmecanje oko desnice, plidu kad cue za orbana mora tri kuje pringlsa izede da se resetue

  16. I šta smo utvrdili čiji je tatica jači, koja kmetina ima boljeg gospodara

  17. Daj pringlse ovamo, pliduu šta ostane od mene.
    GOLEMOG.
    Počinje sat i po kenjanja o formuli, mir na zemlji.

  18. I šta smo utvrdili čiji je tatica jači, koja kmetina ima boljeg gospodara

    pa najvese me se svidja

    A D M I N I S T R A C I A
    D
    M
    I
    N
    I
    S
    T
    R
    A
    C
    I
    A

    (spasila bulju od srbocetnika)

  19. Bratina plidu dominira ovih dana, nakupilo se pomalo i životnog iskustva vidim

  20. Aj tišina sad, jebo genocid u Gazi, jebo Jevreje, počinne FORMULA.
    Ispoštovali ste Skeletora, valjda sam i ja neki kurac ovde.

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.