Podijeli sa Vukajlijašima

  1. Al obj na finjaka je vucela prejebo briselske mejmune fazon iMaMo GeJ pRecEdnicu ljucka prava su zadovoljena

  2. Simpatičan je taj brix kako batrga protiv svetog trojstva IZR SAD VBR.
    Najmedeniji su kad počnu ozbiljno da shvataju sami sebe.
    Mukice.

  3. Što mukice, pogl. sa koliko samo ljudstva raspolaže taj savez. Samo Indija i Kina imaju skoro 2.5 milijarde ljudi lol. Sa Turskom je stvar škakljiva jer su druga po snazi sila u nato, odmah iza Amerike. Bila bi fora da ih prime umesto Kine i naprave Brits haha

  4. Ne znam Melk, dolar je i dalje prejak i svaki ekspert će ti reći da ne znam šta da se desi tako će da ostane, jer JEVREJI.
    Putin da uzme ukr do Dnjepra, frankofone afričke zemlje da zbace žabarske lance ali ovaj put kao stvarno, Kina da se iskrca na Tajvan… dolar bi i dalje bio najjači barem 50 godina.

  5. Jedino da Hamas dogodine u Jerusalemu lol, tu bi već počelo da talasa.

  6. haha volim kad krene kmecanje na briksa

    5milja ljudi plus 70 sveckog resursa be like: SmeSNi sTe he he

  7. U medjuvremenu SAD ima duplo više raje od Putinstana, sa ilegalcima možda i TRODUPLO.

  8. I svi drogirani i znaju spuškom.

  9. danas su armije bez gejeva gokurac bukv

  10. meni su najmedeniji likovi koji pajsad ne vole jevreje ali zato veruju jevrejskim medijima da je zapad jak kao prije 30 god haha preslatko

  11. Topovsko meso da bude gej, vlada strejt.
    Kod nas sve zlo i naopako.

  12. A ne, ne veruj džu medijima, veruj Dag Mekgregoru, Malagurskom, Roganu, Riteru pedofilčini, Brendu, Ajku, Čomskom i sličnom nesvetu.
    Jel štekaš u rubljama? Ne bih rekao.

  13. I ne znam odakle ti to da ne volim Jevreje.
    Izrael ima pravo da se brani od neljudi.

  14. che upravo podsvesno podrzao genocid u gazi sa zapadnog uredjaja napravljenog u kini na bazi ruskih plemenitih metala placenog u dolarima

  15. To sam ja, ja to radim

  16. Samo ne podsvesno neko čiste savesti i zdravog uma hehe

  17. Nego šta smo se svi ogrnuli u ove crno-bele avatare, k’o da je nedajbože sahrana.
    Fali duga neka, baš nedostaje.

  18. Taj briks ja mislim samo u srbiji shvataju ozbiljno haha zamisli to je savez sa više LjuDstVa haha da da, savez sa street shitersima i šišmišojedima je sigurno perspektivan i zasigurno će prejebati western civilizations bez kojih bi danas još volovi kola vukli, aj ne serite jebeno

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.