Podijeli sa Vukajlijašima

  1. skauz dođe na temu, napiše hahaha, ode, ni ne baci neku foru s meteriza

    foru sa cega? :)

    neko veliko nerazumevanje vlada na sajtu ovijeh dana, ne kapiraju se stosevi itd

  2. Isplivavaju tenzije i netrpeljivosti, sudar generacija, nejebica, vučić. Biraj

  3. odakle si ti skauz tacno koje pleme

  4. Čim se ljudi maknu sa vukajlije počinju da preuzimaju uzde života u ruke:

    https://www.reddit.com/r/AskSerbia/s/grArgr9zhy

  5. ako nisam sanjao pitao si me 2x, starinom cevljanin novinom primorac, oli mi sad reci sta je

    baci neku foru s meteriza

    brat sa redita prvo metafora a onda u zagradi detaljno objasnjenje problematike

  6. hahahaha pa znaš li đe su meterizi jbt, to mi je ono klasično crnogorsko mesto, pa sam bio u fazonu baci nam neku klasičnu crnogorsku foru

    inače sto posto si mi rekao već odakle si nego ja zaboravim xd

  7. Sta li napricaste sad, moze li pojasnjanje za nas koji nismo crnogorci vec generacijama

  8. pa braaate to je kao kad vi laaale uzmete pa zajebavate one iz banaaata kako su vlasi

  9. Nije galantni lala, gubis se hezno jel sve ok brate

  10. a jeptese mislite da ja pamtim odakle ste vi i čime se bavite u životu, samo znam da je plidu musliman jer sam rasista ostalo me ne zanima

  11. xaxax a to znam znam, gledam sta pises jel nesto vezano za proslu stranu sta je pisano jasno mi nije..de se toga seti :D

    kako se ja uvek setim da si vasojevic, pa zapjevajmooo kom plaaaninaaa puna braaava, medju njiimaaaa heznooo spaaavaaa

    galantni je lalos, iz subotice, 25% madjar

  12. ja se uvek setim da je kamenofil celav jer sam fasista

  13. A da, cuveno kosovo na tromedji srema, banata i backe, otuda ovo kosovac u mom niku

  14. kad vi laaale uzmete pa zajebavate one iz banaaata

    Što bi lale zajebavale same sebe?

    Uzgred, čini mi se da i melkijades ovde na vukajliji slovi za lalu, iako je čovek iz Srema ili iz Mačve, ako sam dobro ukapirao.

    Prave lale su isključivo iz banata, i to iz srednjeg i severnog banata (potez Bečkerek - Kikinda). Oni dole iz Vršca i Pančeva su bofl, slabo divane laloški.

  15. kad vi laaale uzmete pa zajebavate one iz banaaata

    ja isto razumeo da se odnosilo kad vi (srbijanci) zaebavaju lale, ne znam sta se pliduu istripovao

    mada zbunio henzo posle jer za galantnog mislio da je real lala

  16. Izgradismo kulu babilonsku, kazna je nastupila

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.