Podijeli sa Vukajlijašima

  1. хахахахахах ШТАПОВИ ЗА ПЕЦАЊЕ каква прича јебена

  2. твоје дупе за кецање head ass

  3. jok ti si ok sa seckanjem luka svaki dan djembela je debil el nemodzh obrise cmar sig

  4. Meni žena rekla da kupim klavijaturu od $6,000, mora da mnogo dobro jebem.
    Ono - uzeo sam naravno, ali mi nije bila neophodna.
    Dobre su te stvari ako ih koristiš za neki posao, ono kapiram i ovaj pecaroš nešto upeca pa donese kući ali jebote štap od 3,000 evra, jedino ako je baš buržuj bih mogao da opravdam.

  5. klavijaturu od $6,000

    Pošalji snimku kako sviraš, sa sve računom i današnjim blic.nz novinama, skeptici obitavaju po sajtu.

  6. Odmah da se ogradim, dobra graficka nije investicija koja nešto remeti ali štapovi satovi umjetnine muzicki instrumenti i te picke materine, to treba da ti brani žena kad si već toliko lud da bacaš pare na ta sranja

    ne pecam. nikad ne bi kupio stap od 3000€.

    ali jbt, kakve su ovo price te opravdavam ovo ili ono. aj da je covek neki rasipnik ili stavec, al tilmo nije pomenuo to, plidu oma "ako i treba tako zena"

    sta treba jebem te, ista ta zena koja mu zvoca za to, garantujem da je u stanju da potrosi 30000€ na raznorazne gluposti koje posle nece ni da joj se svidjaju u narednih x godina kolko ce ovaj covek da peca tim stapom i da stvarno uziva u svom stapu jebo ga stap.

  7. ti koji zvocaju za takve stvari (plidu) mnogo vise novca trose na gluposti od tog ribara. samo na sitno

  8. sta treba jebem te

    hahaahah

  9. pliduuov recept je bio da treba investirati u nekretnine moja mentalna sirotiljo za sta ste se vi uvatili

  10. Real 30-40 takvih stapova za pecanje modz kupis jednoiposoban stan

  11. Hahaha ma to bezveze dao primjer kao sta je dobra investicija (nekretnina) a šta je bacanje para (štapovi)

  12. Sustina je da npr ako žena kaže da treba da renovirate dnevni boravak a ti te pare daš na neka sranja, onda si glupan

    Treba neki kompromis majku mu valjda ste u braku kakvo kolekcionarenje a tamo se griješ na pelet fazon, treba znati prioritete

  13. Vidim šerijat u bosni propo načisto

  14. U načelu moram da primetim da je davanje 3000 evra za štap za pecanje moglo da bude uloženo u opremu za lov na životinje koje i imaju neku šansu da ti uteknu. Ali to je samo moja preferenca

    S druge strane, znam lika sa platom od 800 evra koji je dao 1000 na bilijarski štap. Voli, prija mu, ali igra samo rekreativno sa pijanim lokalcima. E to mi je već suspektno

  15. Sestra moja to jako dobro skontala, kada se zet pojavio kući sa dukatijem od 8000e (nije seo na motor čovek prethodno u lajfu). Kaže - ili će da vozi motor, ili će da se kurva, ili će kompletno da se razvede, nema četvrto...Ubedila ga da se osigura debelo u slučaju kojekakvih lomova i šta će, teraj dalje.

  16. skauz dođe na temu, napiše hahaha, ode, ni ne baci neku foru s meteriza

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.