Podijeli sa Vukajlijašima

  1. i po koji realan mestanin

    Pa baš morala i ona LOL, ali što je žena u fazonu - e zdravo ja bila kod mojih baš na odmoru, pa evo svratila da ti se malo najebem milosne majčice u živom prenosu. Pitam se šta joj je odgovorio debilko na kraju, toga nema.

  2. Ali i što tapšu ljudi neki na kraju haha, jebiga, kad se okružiš apsolutno nesposobnim ljudima pa nisu u stanju ni botovsku konferenciju da ti organizuju kako treba. Vratila ga žena u detinjstvo kad mu je keva kenjala dva sata posle roditeljskog, što je popustio u školi.

  3. https://www.youtube.com/live/RX4yxYBjrpc?feature=shared&t=1666

    evo ti ako te ne mrzi gledaj 4 sata puna je sala seljaka i mestana, sto sam premoto ponavljaju se slicne situacije ljudi kmece na sve ovo ovaj tu kao slusa zanima ga

  4. Popustice vucela na ovo, il ce bar sredi da ne bude za njegovog mandata

    Njemu vaznije bude presednik i bitan nego sve pare ovog sveta i sta god mu das

  5. xaxaxa pa makedonija ima more ali ona JUZNA

    makedonci objektivno mozda i najzaludjeniji slovenski narod a stvarno imaju dosta konkurencije

  6. Evo citam na redditu (cara alert) ti mještani postavljali pitanja, svi došli svoje brige da iznesu “ja bih asfalt do kuće, ja bi tunel neki” niko o rudniku ne priča niti shvataju važnost problema..

    I onda mi neko kaže “pošteni seljak”, ma nabijem ga na kurac seljak samo svoju guzicu gleda i svoj profit, kopaj mu u avliji ako ces mu dat kake sUbveNciJe

  7. pa mislim da je fora u tome što stvarno ne shvataju

  8. Cus sad ovo, a sta si ocekivao od lokalca da ce mu kaze e vucela eksploatacija nije na adekvatnom nevou pls bajice odradi to dingospowski

    Kakva spika jbt

  9. to ko hotula da si dovuko teletina fazon

  10. Haha jes jes, teletina

    Ali brt mjesecima ti se priča samo o rio tintu i rizicima eksploatacije, niko ziv nije cuo za tvoje mjesto dok nisu tu pronašli taj prokleti litij i sad to ugrožava tvoju prađedovinu i 130 godina staru kuću (melk oprosti) i ti ni da postavis pitanje “aaa sta ce biti s našu stoku presednice i sa naše unučadi” nego pitaš “mozhe li asfalt presednice plizzz”. Kakva sebičnost i zatucanost..

    Jesul nam se zato preci vratili sa Krfa!?

  11. pliduu taj broj ljudi o kojima pricas je generalno planetarno ravnomerno rasporedjen, ne znam sta se iscudjavas sto postoje glupi poluretardirani ljudi

  12. Daj bre Caro koga boli tuki šta kaže nekakva švapska sekretarka, za koju nikada u lajfu nismo ni čuli i koja ni tamo kod kuće ne predstavlja ništa bitno. Ko neka naša ministarka kad bi davala intervju za špigl, gde im objašnjava da li da Rusiji uvode dodatne sankcije i kakve, lol. Upozorio čovek na ovo još pre mesec dana da će krenu da kenjaju kojekakvi takozvani stručnjaci, daju intervjue itd. Agnda najobičnija.

  13. cus sad ovo, pa el ces videti vucelu da ode u svabiju i potpise nesto solcu sta treba uradi. neces al ces videti svabe da pliduu donosi rezolucije o genocidima

    bukv po ovome mos vidis potencijalne procese u perspektivi

  14. Pildu ovako rođače, lepo reko Dražo na suđenju - lako ćete vi graditi zemlju sa decom koja su odrasla i vaspitana u kraljevini, videćemo kakvu će zemlju graditi vaši naraštaji. Šta bre očekuješ od ljudi oji su odrasli i stasali u komunizmu, to ne ume da razmišlja, odlučuje i dela, odraslo je uz nedodirljivog vođu, daš mu istog takvog kad ovaj umre i on miran, jer je u prirodnoj klimi. Čuš da pita, pa ti ljudi se tresu na pomisao da sede ispred - EJ - predsednika jebote, i još mu se obraćaju.

  15. Dobro Caro dogovorili smo se već da smo za Švaba slovenska stoka koju treba eksploatisati, tračiti i porobiti, šta tu sad ima novo. I tome se vazda uspešno suprotstavimo, i ni tu nema ništa novo. Kralj potpisao pakt sa Čvabom da ne ulazimo u DSR pa smo to jednako minirali, dobili po nosu i opet se suprotstavili. Ko da je bitno šta neka tamo trenutna vlast potpisuje sa njima i šta su se dogovorili, kako kaže narod tako će biti, i tu nema niičeg novog. Osuđeni smo da ponavljamo tu mantru zauvek.

  16. Bez kralja ne valja.

  17. pa gde je onda problena mora se to ponavlja stalno ne pamtimo sta smo doruckovali bukv

  18. Čuj Švabo Englez Francuz, pa to će sve završiti u građanskom ratu u narednih koliko 30 godina, mogu sad još malo da fleksuju i ćao. Sve što treba je da istrpimo još to malo, ne potpišemo nikakve sporazume o KiM, sačuvamo granice takve kakve jesu i malo se umnožimo, ako je ikako moguće. U nato ne mora ulazimo jer smo kompletno okruženi nato članicama, dakle nema ko da dođe da nas napadne lol, štiteći sebe štitiće i nas - ček mejt.

  19. mora se to ponavlja stalno ne pamtimo sta smo doruckovali bukv

    Pa mora jbg, takva nam nafaka, šta da se radi.

"vukajlija.com ide kaj mene na bookmark hahahahahaaa #ROFL"

@rmucev | 20. Oktobar 2010.