Prijava

Дрол то онда спада у плагијате, то је океј... поштујем

Ne mora da znači, ako je ranija definicija istog "slenga" sranje, a kasnija dobra, daću minus prvoj a plus drugoj. Na taj način jednostavno favorizuješ ono što je bolje.

Трудим се да не дајем,јер и сам покушавам што више да га дефинишем.Пролази очајно,али шта да се ради.Рецимо да на сваки 20. сленг дам минус,јер ми се не свиђа како је дефинисано.

Тешко да је остало нешто од сленга да се дефинише, али свакодневно се појављује нови сленг. Тако да ће са једне стране увек бити посла око тога. На овом сајту имамо аутора сленгара који сабијају, а опет са друге стране имамо индијанце који нешто истрипују у глави, па рокну неку плагијатчину, или неко тотално срање. Њима мораш да дрмнеш нусми, јер вероватно је тај исти израз неко већ много боље дефинисао.

Dajem minus samo ako je žestoko sranje, ili ako je plagijat.

Gledaj ako je neko nešto definisao bolje nego što je već definisano, onda to ne smatram nekim plagijatom. Na to dajem plus.

Fantastično definisana? Je l' me zajebavaš?

Hoćeš da kažeš da si naučio nešto novo iz te definicije? Da te je nasmejala? Šta?

Baš na takve debilitete lupam minuse.

Колико зрачите том квази борбом за сленг.

@ Fejzbukmanijak

Ta definicija stoji na sajtu samo zato što je prastara. 99% autora može lepše da je opiše i upakuje (ne i tačnije, jer je ova komplet tačna). Realno, da su sve definije takve i da je ostao isti nivo definisanja, danas bi ovaj sat imao 89 autora koji ponekad posete ovaj sajt.

Da te je nasmejala?

То је и главни проблем! Ово је речник, јел те насмеје Енглеско-Српски речник фраза и израза??

За смех имаш дефиниције другог типа, мене сленг не мора да насмеје да бих му дао плус, у томе се разликујемо...

И да научио сам шта значи израз "Маторци" Ето, довољно... објашњено ми је, ако ме разумеш

Realno, da su sve definije takve i da je ostao isti nivo definisanja, danas bi ovaj sat imao 89 autora koji ponekad posete ovaj sajt.

vid' huga,sto prosuo pamet...

Pošto sam ja onoliko okrnjen, pluseve dajem samo ljudima protiv kojih nemam ništa. Da li je nešto sleng ili nije meni više nije bitno. Lupam minus osim u slučaju da defka stvarno nije predobra. Bar 80% definicija ovde su plagijati, tako da se ne vodim time da li je nešto plagijat ili nije...

Mozda bi ostao na 89,ali sada ima 15000 i vise,od kojih minimum 50 posto nije u stanju da napise bilo sta pametno...

Одговор за Црну Рупу и Страју а уједно и Ништа... Не борим се ја овде да сајт буде сленг чист, кој вам је ђаво???? Само ме интересују разлози за нусми на сленг... јеби га
и ја се смејем многим дефиницијама које нису сленг, немој да ми обрћете идеје теме кумим вас

Сто људи- сто ћуди. Оцена често зависи од субјективног утиска оног који оцењује.
С моје стране је вако: онај ко зна да дефинише сленг и ко заиста сабија, њему увек плус са моје стране. Ко не зна да дефинише- нусми. Било сленг или не.

Ja ti ne obrćem ideju teme, samo kažem da ona definicija nije genijalna kao što ti reče. Tj, tad je imala smisla, sad da neko tako definiše...pff.

doktor,doktorski!!
ocenjuje se po ukusu,da ne kazhem mishljenju,nema to svako =]

Brate, gde ti živiš ako sa dvaes godina nisi znao šta znači "matorci"? :)

То је и главни проблем! Ово је речник, јел те насмеје Енглеско-Српски речник фраза и израза??

Sajt doživljavam kao mesto za zajebanciju i smeh, ne znam šta je tu problem.

Fejs oće da kaže da je nelogično da se na sajtu koji u svom naslovu nosi naziv 'rečnik slenga' daje minus na definicije koje definišu sleng. I jeste u sustini glupo ali je tu problem u očekivanjima ljudi koji čitaju defke.

Ljudi hoće da ih defka razgali, da se osećaju ponovo mladi, da čuje nečije momente jebanja ili žvaljenja sa osobom suprotnog pola, ljudi hoće da se smeju, da se patetično smeju i da ih stalno neko zabavlja jer zbog toga su doši a zadatak svakog autora je da razgaljuje ove kul urbane likove :)

LJudi Vuku mahom ne doživljavaju kao rečnik slenga nego kao rečnik svega i svačega a nije Fejs kriv što uz ime Vukajlije ide i rečnik slenga. Mislim da to treba da se promeni...

Jebo sleng važno je da se mi dobro zezamo (polusarkastičan sam)!