Prijava

Ahahaha, jel zavijaš možda na prozor? :D

Ahahaha! Ne, uzbunio bih komšijske pse. :)))

da je jebavas lolo

I to, i to. Al' ne da se. Neki put dobijem po tikvi.

Заборавила сад да напишем да причам у сну и то углавном глупости. :)
Иако мало мало спавам не волим да ме неко буди. Ако ме буди у стању сам свашта да кажем и да обећам. Наравно кад се разбудим ничег се не сећам. :)

Kakvu ogradicu?
Nema običan krevet, nego onaj krevetac sa ogradicom, a one samo uskaču :)))

Može ovo što je Natnat rekla ali nije to nego ona ogradica koju preskaču ovčice kad ih brojiš :DD

Zgodno je to,Maro,kad se "ne sećaš toga",je l' da? :))))))

jedared sam muža gađala papučom! (s obzirom na moj temperament-to je jako agresivno

Ја дотле још нисам стигла али пре неки дан сам рекла "Узми сир и намажи се!" Наравно не сећам се. :)

AHAhahahahaha :)))

E,sjajno! ;)

Ја без 10 сати спавања нисам ни за шта. Увек ми треба пуно сна.
Видим, има нас још. :)

Препоручујем Потенцијал приликом проблема са спавањем.

Ја без 10 сати спавања нисам ни за шта

Ја не могу толико :(( Јбга, то су предности кад си жена.... :(

Ahaha 10 sati spavanje i zagarantovana dehidracija.

Ја баш имам ове проблеме последњих неколико недеља. Устајем око 9 а легнем око 4, неретко око 5...Тако, блејим до касно у ноћци чарној или чекам рујноје утро....Глава ме боли, сва сам уморна, али сан не долази на окове....
Ако сте пореметили ритам као ја - издржите да не спавате једну ноћ па лезите око 12 најкасније. Најздравији је сан од 23:00 до 01:00.
Ако не спавате, опада имунитет. Тело је плодно тле за разне заразе и болести. Јер сви ми на себи носимо свакојаке караконџуле које само чекају иза ћошка кад вам опадне снага одбрамбеног система да ступе у акцију.
Или, опуштајте полако све мишиће у телу, не размишљајте ни о чему или ако имате сат, слушајте откуцаје.
Или, попијте чашу млаког млека. Има и она валеријана у апотеци да се купи.
Ако не помаже, дигните дупе од интернета (од њега се постаје зомби и Јелена Карлеуша) или идите копајте њиву и преносите трупце и бачве преко дана да бисте се уморили.
Ако ни ово не помогне, рокните једног бенџу, шта да вам кажем.

Ja spavam dovoljno, ali vampirskim stilom. Od svitanja do smrkavanja. Sunce sam videla prošle godine poslednji put. Ten mi je sve belji i belji, a počela sam da jedem i meso, polukrvavo.

4-5 sati kuntanja,ali nemam neki odredjeni ritam.Nekad kunjam nocu,nekad ujutro,danju,predvece....Bitno je da je ,bar,4 sata knjoranja na 30-ak sati blejanja.

marcipan

Ja spavam dovoljno, ali vampirskim stilom. Od svitanja do smrkavanja. Sunce sam videla prošle godine poslednji put. Ten mi je sve belji i belji, a počela sam da jedem i meso, polukrvavo.

Znam rad. Ali nemoj. Vitamin D je i sam dovoljan razlog, a daleko od toga da je jedini dobar... Ne uskraćuj sebi zdravlje, pokušaj da zaređaš 5 dana buđenja sa prvim suncem i dvočasovnog boravka na otvorenom dnevno. Ako ne primetiš razliku, vrati se na staro.

Ја без 10 сати спавања нисам ни за шта

'Ej, ima nejavna tema za te stvari... :)

Ја спавам у сну.

Kako ti uspeva Uroše?

Не знам ни ја, како заспим, одмах се ту створе похотне девојке.

:))) Somnabulizam na nivou!