Разноразно питање

  1. Znam da je išao u Hopovo. Po ovim knjigama iz drugog razreda se ne spominje ime tog popa.

  2. Jel postoji mogućnost da se ovaj čovjek odbanuje?
    http://vukajlija.com/recnik/autori/18406

  3. ako i postoji, ne verujem da ce da se vrati nazad na taj akaunt(tipa da proveri da ga nisu odbanovali slucajno) nakon sto je saznao da je banovan vo vjeki vjekov...

  4. Zašto je banovan i što da ga odbanuju?

  5. pise da je spemovao forum..mozda je snajpsov dupli?

  6. Ili to ili neko koga poznaje. Mada verovatno da je ovo prvo. :D
    Vesli, ne'š jebati!

  7. jao pjer. car.
    mada, cuh da ni on sam ne zeli da dolazi vise, smorio se, tako da....

  8. Nisam ja Pjer, al bi bilo kul da jesam.
    Vaistinu legenda, koliko sam se smijao njegovim postovima dok nekog podjebava, pa to je bilo carski.

  9. a ja se ne secam nikoga od njih :'( forum pratim od pre godinu dana tek :'(

  10. zasto je osnovna jedinica mase kg a ne g?

  11. Jer je lakše reći da imaš 70kg nego 70000g. Tako ja kapiram. A i to je kurac, koriste se grami brda puta.

  12. pa lakse je reci od ovog mjesta do onog mjesta ima 200km nego 2000m, pa ipak je metar osnovna jedinica. i samo dodajes prefikse kad ti treba.

  13. Pa ono jes' ali možda su te osnovne jedinice pravili po uzoru na čoveka lololo.

    200km nego 2000m

    Lolek.

    EDIT : Nemam pojma možeš tako unazad da ideš koliko hoćeš. Dogovorili se ljudi ovako i lepo radi.

  14. pogresi covek :)

    dogovorili se ljudi? mene niko nije pitao.

  15. Jel mož neki modulator da pogleda koji skor je imala poslednje mi obrisana defka? U ladnoj vodi je bio naslov

  16. Ma šta će ti skor, svakako to nije mjera da li će defka biti obrisana ili ne...

  17. Ma znam, al mene zanima. Cenio sam je ko dobru, pa da vidim kolko sam se zajebo.. Ako je uopšte i bila ocenjena, jer sam je pustio jutros u pola 3

  18. i ja tako pustao defke rano jedno vrijeme, kao rezultat toga imao sam 20 ocjena samo :-)

  19. Buraz, 20 je puna kapa

"Vukajlija je domaći sajt, koji na izuzetno zabavan način aludira na čuvenu Vujakliju. Žargonskim jezikom objašnjen je velik broj pojmova našeg jezika, a kao korisnik i vi možete učestvovati u kreiranju sadržaja."

UrbanBug | 05. Februar 2008.