Разноразно питање

  1. šta da kupim drugu za diplomski, a da me ne oderu?

    Mistriju

  2. šta da kupim drugu za diplomski, a da me ne oderu?

    Zippo.

  3. šta da kupim drugu za diplomski, a da me ne oderu?

    http://www.hocuto.rs/poklon/kaciga-za-pivo/3549

    :D

    Imaš tušta i tma interesantnih stvarčica :)

  4. Плати му курву.

  5. šta da kupim drugu za diplomski, a da me ne oderu?
    Mistriju

    moram reći da je ovo genijalan prijedlog, jerbo je lik građevinac, a nikad nije zapalio cigaru, slabo i pije, a ni za kurve nije...

  6. šta da kupim drugu za diplomski, a da me ne oderu?

    изведи га на романтичну вечеру за двоје.
    зезам се, купи му Малицију или Фа.

  7. Е сад питање: због ког то филма се дигла толка галама па муслимани негодују широм драге нам хришћанске планете?

  8. "Nevinost Muslimana"

  9. Jel gledao neko taj film?

  10. бури
    šta da kupim drugu za diplomski, a da me ne oderu?

    Kupi neko vino i zapakuj ga lijepo. :)

  11. ja gledao trjler, mutavo, ali muslimani su paljevine. seru mnogo, hrišćani, sam hrist i drugi sveci se predstavljaju u nekim njihovim novinama u karikaturama majmuna.

  12. Slažem se da se pretjeruje oko tog filma. Evo ja sam musliman i boli me ćoše što je tamo neka budala nešto napravila. Ja znam svoje.

    Gledao sam sinoć 15. minutni trejler, stvarno film jeste za protesta, ali mirnog, sa transparentima nekim i pravac pred SAD ambasadu. Ali ne ono što oni rade na ulicama Kabula i šta ti ja znam gdje, udaraju se, pale, razbijaju ulice. Glupost žešća, samo sebi štete.

  13. Čekaj, jel to zanči da se trebalo protestvovati i zbog Brajanovog žitija? Tebi je to normalno?

    Ma nabijem ih na kurac upaljeni.

  14. e upravo to, niko za taj film nije čuo, i ne bi da nije bilo ovoga.

  15. Plus, film je kurton toliko da je smiješan.

  16. Nikad čuo za tog Brajana. :D

  17. Gledao sam sinoć 15. minutni trejler, stvarno film jeste za protesta, ali mirnog, sa transparentima nekim i pravac pred SAD ambasadu.

    Vidi Pazarca :)

    Iskreno, ne marim za proteste ni po kom osnovu. Ako vam se šeta, šetajte. Što se tiče samog filma, ne znam da li ste primetili da je u poslednjih par meseci bilo jako mirno na Bliskom Istoku? Nema američka vojska gde da ide da brani demokratske interese nafte jer muslimani neće da prave frku, dosadio im rat i ubijanje. I šta onda radi SAD? Snimi film u kom vređa Muhameda, oni popale ambasade, a vojska časkom skokne da im donese demokratiju.

    Sve je to lepo opisano ovde: http://www.imdb.com/title/tt0120885/ još su nama i najavili dve godine ranije...

    EDIT:

    Nikad čuo za tog Brajana. :D

    Nemoj se šaliti sa ozbiljnim stvarima, ako to nisi gledao ODMAH na torrent! ;)

  18. Evo letim. :D

    Nisam ljubitelj takvih filmova, više volim neke komedije, akcije i tako to. Jebeš te oko kojih se diže prašina. Nisam pogledao ni "U zemlji krvi i meda"

  19. Може ли неко да ми објасни шта је циљ тог протеста? Шта то треба да уради америчка влада да би протести престали?

"Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega."

Psiholog | 20. Februar 2011.