Разноразно питање

  1. DevojtzitchEee, kako da jebeno napravim palačinku, a da mi se ne iscepa? Ceo dan sam sam kuću, ako mi sledeće 3 ne uspeju, najverovatnije umirem.

  2. enemyofthefreeworld

    Како бих могао да нађем релативно непознатог фудбалера, или неке податке о њему. Знам следеће:
    - Имао је уговорен трансфер за Јужну Кореју 1999.
    - Омела га је повреда да се оствари.
    - Зове се Бане/Бранислав или тако нешто.

    pre 2 dana

  3. Bane Miličić ili tako nešto, kolko se sećam.

  4. Haha I DID IT! Jes malo deblja al ko je jede. Bitno džem da ne kape.

  5. Treba mi pomoć oko neta, turira me nov sbb modem, pa ako je neko rad da mi pomogne nek šibne pvt, unapred zahvalan B-)

  6. Bane Miličić ili tako nešto, kolko se sećam.

    А где је играо?
    Не могу наћи слику на гуглу да видим је л' то он...

  7. Imam ja menadžer 98/99, ako ga nema na menadžeru, onda on ne postoji. NE POSTOJI!

  8. јел зна неко која је ово песма у позадини на 6:01
    http://youtu.be/sjQwLOA-hBs?t=6m1s

  9. Imam ja menadžer 98/99, ako ga nema na menadžeru, onda on ne postoji. NE POSTOJI!

    Ајде молим те потражи, баш ме занима. Ал не знам ни како би га нашао, има сигурно 60 играча који се зову Бане, Бранислав, штагод...

  10. Kucaj u pretrazi na transfermarkt-u, možda je upisan kao peMziJoner. :)

  11. Imam fon tipa nokia 7100s. Da li podržava neku aplikaciju pomoću koje bih mogla da gledam videe sa neta i koja je ta aplikacija? Probala sam fleš plejer ali nema podršku za ovaj fon.

  12. mnogo lakše ti uzeti neki fon za 1 dinar sa mreže.

  13. Bih, ali ne bih da plaćam postpejd račun. Loše iskustvo.

  14. не мош се исконтролишеш, а? :)

  15. ne znam, meni je mrsko dati silne pare, koje moraš dati ako hoćeš bolji telefon. meni bilo praktično što mi mama baš produzavala bila ugovor pa dobih telefon za 1 marku.

  16. Ma ovi komunalci me iznervirali a nisam videla video kako su tukli čoveka, pa sad tražim neki program.
    Ne treba meni to Luli kad imam čoveka pored sebe. :)

  17. Ne treba meni to Luli kad imam čoveka pored sebe. :)

    м?

    каке везе чојек има с постпејдом и контролом?

  18. valjda jadnik opominje, ali ko još sluša muža u braku :-D

  19. Šta zviždiš Luli? :) Pitala si me nešto vezano za "ono" a ja ti odgovorila. Mojne se izvlačiš sad.

"vukajlija.com ide kaj mene na bookmark hahahahahaaa #ROFL"

@rmucev | 20. Oktobar 2010.