Разноразно питање

  1. вучице, теби је "оно" изгледа стално на памети :)
    ИСКВАРИЋЕШ ОВУ ДЈЕЦУ!

  2. Je l' vas dve to pričate o seksu? Pred celim svetom?

  3. Ма утакмица је па им мушки заузети.

  4. Muž mi savetuje da mi uzme smart fon za dinar i da pređem na VIP mrežu a ja odlažem.
    I ima li neka aplikacija za moj tip fona ili da počnem da davim tražeći opise videa? M?

  5. Luli, ne izvlači se, mislila si na "ono". :D

  6. Luli, pa vi ste me iskvarili. Gde god provirim ja vidim dvosmislene rečenice. Odkako sam na sajtu pazim da se ne upletem u tu priču. NEMOJ DA BACAM PERŠUN NA VAS!

  7. јесам, мислила сам на "оно"! покушала сам се одупријет ал џаба, сад морам дидем да онОнишем!!

  8. I kazni se špagetama. :)

  9. не мош се исконтролишеш, а? :)

    Не може да се исконтролише при разговору телефоном па прави велике постпејд рачуне, вудаци једни повемећени!!!12

  10. Глупи Пао губи од Марибора, еј! ГРЦИ, НАРАДИМ ВАМ СЕ "ОНОГА" СА МАЈКАМА!

  11. не, не, ја нисам мислила на рачуне, ја сам грешница мислила на "ОНО"!!

  12. http://www.picture-newsletter.com/cave/cave_07.jpg
    http://www.aussiewhipmaker.com/images/whip_1.jpg
    И да останеш тамо док не изађу те грешне мисли из тебе!

  13. moja sreća pa sam lakonac kada razgovaram preko telefona.

  14. Ja mislio lula misli na seks kad ono misli na lepak sram te bilo lulo kads počela da duvaš lepak?

  15. Ahahahahahahahahahahahaha koja zabuna! Hahahaha, oplakah! :D Fala Enemi što si dešifrovao. A ja mislila ono. Šta ti je uticaj drugih. :)

  16. Од сада и у туби!

    џепно издање ОНОа!
    НАПОКОН!!

    ЕДИТ: напокОНО!

  17. Izvini Luli. Nemo' se ljutiš. :) Nije do tebe, do mene je.lololo :D

  18. душане, вучица ми рекла да превише ононишем па сам морала почет охохисат да заборавим на блудне мисли. у пећини.

"Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora

Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su Metak i Vokabular na jednoj, i zabavnih Srbovanje i Kobaja Grande na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni “user-created content” (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!"

BiznisBlog | 26. decembar 2007.