Prijava

Ja imam najviše odabranih. Više i od Bohora. Poz.

ja se poserem na sve i jednu defku sa sajta, osim na acu ilica brkatog govnara
kolko je njega biljana varala hahha, bukvalno trcala po hotelima za miroslavom ilicem da je ovaj jebe, ostavljala ceduljice recepcionerima gde da dodje miroslav da je jebe, a ovaj cockold spevava neke pesme o svojoj zeni, sto je najgore napravio je i nesposobnog potomka

Svaki put propustim polivanje govnima jebenti

i ja sam, bas sranje

Da skrenem priču sa guzce svrbljive. Tilmo gospodin.

Elem, ima neko link gde sam ovo pisao. Cini mi se da de neko primio na ovu nebulozu. Xd

Берлиоз
Дајте нам Стевчу. Занима ме даље објашњење оне математичке формуле за рачунање истине коју помиње Тилмо

Шта је толико чудно у чињеници да се неко дружи са 50 људи дневно? Навео сам то у једном посту и отад ме даун бригада стално смара по сајтоу са копи пејстовима. Дакле, питам нормални дио сајта овај пут, откад је бројка од отприлике 50 људи(познаници, пријатељи, колеге итд) с којима се свакодневно срећеш и разговараш нешто незамисливо и фасцинантно?

nije cudno ako si kasirka u maksiju

Postoji li neka app (ne uspevam da izguglam) koja bi me posle svake slikane slike pitala u koji folder da snimi?

Previse je 50 ljudi boljo. Evo recimo da ides u srednju i imas 2 odjeljenja po 25 ucenika i ti bi trebao svaki dan da se druzis sa oba odjeljenja. Sjecam se u srednjoj nas bilo 27 ja se druzio sa njih 7 fazon iz razreda i jos 7 van odjeljenja a sa ovim ostalim samo boravio u istoj prostoriji, jedva ih ocima gledao. Kakvih 50 ljudi, ne mozes naci 50 ljudi da ti odgovara kroz zivot

Kad se kaže tipa nećemo ostaviti narod na cedilu, šta to znači? Mislim da cedilo nije nužno loša stvar, u prenesenom značenju to znači da bi narod bio očišćen od šljama i stranih elemenata, možda je to ustvari uvijena istina.

Какав је Мунзе за живот?

Ја сам Ванземунац ал имам неку прилику да радим тамо (можда се будем и селио), знам да Земун увек бије лош глас, да је пун индијанаца и криминалаца и свега, интересује ме колико има истине у тим причама и које су предности које мане овако, па ако има неко одатле да ми пренесе утиске...

Jbg, koji deo Zemuna te zanima? Ono, Zemun bi ti bio četvrti grad po veličini u Srbiji kad bi se otcepio od Beograda.

EDIT: Lažem, peti, prestigao nas Kragujevac otkad nam se odvojio Surčin.

Kako god, Zemun ti je ono - ili ga voliš da sečeš vene, ili ga mrziš iz dna duše. Ružan je da ružniji ne može biti svaki kraj koji nije centar Zemuna i onaj deo što izlazi na reku. Može se reći da je lepo ako uloviš neku novu gradnju u Dobanovačkoj ulici, ili u Pregrevici.

Najružniji deo zemuna je Prvomajska ulica, posebno kad vidiš da nude stan "blizu stare okretnice", tu su ti Cigani. Ali opet, ako nađeš neku novu gradnju u blizini Prvomajske ulice, ali bliže ka centru Zemuna, onda je to do jaja. Prvomajska ulica ima roštilj, dve apoteke, dve pekare i par kladionica koje rade 24h, mada i ostalih stotinak svega toga uglavnom radi do kasne sate čak i nedeljom. Nema šta nema. Tako da negde nađi novu gradnju između Prvomajske i Ugrinovačke ulice, to ti je najbolja varijanta. Ne i naselje Sava Kovačević, jer tamo tonu zgrade koje su stara gradnja.

Naselje Retenzija je isto odlično, ali skupo. To ti se naslanja na Novi Beograd. Sve je blizu, centar Zemuna, reka, najbolje povezano prevozom. Ali tu imaš dosta kriminalaca, al' neće da te diraju, samo pazi da ne parkiraš pored nekog sumnjivog, oće da eksplodiraju povremeno.

Isto ti važi i za naselje Galenika. Prepuno kriminalaca, a pritom je i dalje od centra. Mada je naselje uređeno lepo.

Lep stan može da se nađe na Altini i to je sve lepo što tamo možeš naći.

Zemun Polje, Busije, Batajnica, legla SNS-a, pa vidi ako ćeš u ta divlja naselja. Okej, Bataja nije divlje naselje, ali je bliže Novom Sadu nego Beogradu, jbg.

Ne znam, pitaj gde vidiš nešto povoljno za život i sa kim planiraš da živiš, pa ću ti kažem da li valja, ili ne.

EDIT: Imaš i one velike zgrade na keju (soliteri, kifle...), ne znam da li je iko ikada tamo izdavao stan. To ti je najlepša lokacija za život u Beogradu, ako mene pitaš.

EDIT 2: I Gardoš je najlepši deo Zemuna, a možda i Beograda, ali tamo jedino da iznajmiš kuću neku dvorišnu, ili da živiš u nečijem podrumu.

Важи, имам још много ствари да видим, још је све ово само теоретски, али помогао си ми доста, хвала!

Vi koji ste na SSB-u, imate li problema sa vajrlesom?

Koči, secka, golo golo govno realno. Imam onaj trio gold paket.

Zvao sam ih milion puta, kažu kao etar je prazauzet nekim kurcima pa zato SBB i ne garantuje za vajfaj?! Kao povežite se kablom. Baš ću mobilni i tablet da povezujem kablom moš mislit.

Da l je "etar" zagušen samo u mom kraju ili su ovi monopolisti uzeli više korisnika nego što mogu da usluže kvalitetno.

Da, zeza sbb wifi dosta

meni je wifi govno ima već cirka godinu dana

Jesi li kod SBB-a?

Ako svima zeza, omnda to opravdanje da je etar zagušen digitalnim signalima televizije ili tako nekih kuraca ima smisla.

Ako je samo kod SBB-a, onda nešto jedu govna.