Prijava

Koje su to istinske patriotske opcije

Slusas pank? Ja ni ne znam sta je to ali kako te nije sramota. Svako normalan slusa narodnjake i normalnu muziku hitove. Jebo te vucic u dupe. Jebp te partizan stadion lavor navijaci vojska. Ako se tako drzis ideala vrati se u skolsku klupu. Ja ne znam jel se zajebavas ali odjebi vise. Zastopa solju. Samo seres nesto. Idi u smrt vise sa svojim idealima da se veselimo svi zajedno

Bombas jel mogu da dodjem kod tebe da gledamo naucne emisije

sta znaci kad riba kaze da ima lastis?

Znaci da skace levo desno po kurcima AHAHAHAHA

Idemo na rafting tarom, neka preporuka za kamp?

Jednom sam bio organizovano u onaj kamp Mata i bolje su jevreji prolazili kod hitlera.

drugaru sinoc neka pusila u gradu i kad je hteo da je jebe rekla mu da ima lastis...i on kao da ne ispadne glup da pita sta joj to znaci kao ahaa ok ok....i ceo dan se mislimo sta joj znaci

Sta sve nece zenama da padne na pamet...

Pa verovatno mu bila mlitava kitica ko lastis

Pezos kao tetka nekog debila koji je izlagao da mu neka pušila da bi tetka bila ponosna a kad pitala da l je jebo on se uspaničio i rekao lastiš.

Pezos laze ko po obicaju, Thilmo dobio si ozbiljnu konkurenciju

Šta je bombi, boli te reno kaptur prozivka?

sta brt, nisam ni video, daj link

Da li ima neka specijalizirana radnja u beogradu za sastojke i opremu za peciva. Kao sto imaju te nove radnje sa opremom za pivo.

Konkretno interesuje me kosara za dizanje hleba

Јел постоји она изрека "и над попом има поп" на енглеском у неком облику, и ако да, како иде?

Јел постоји она изрека "и над попом има поп" на енглеском у неком облику, и ако да, како иде?

https://www.youtube.com/watch?v=bjQRTFX1Lp4

Послужиће, захваљујем

Der iz olvejz a biger pedofajl over pedofajl.