Prijava

Trebalo je na ovu baronovu ekstra memu samo docrtati one šatro vozačke kozhne rukavice bez vrhova prstiju

jbt lakse malo stvoricete zverinu msm da je sad na 33%

A u prošlom izdanju bio je na 30% pa vi vidite kolika je to zapravo skala braćo

https://ibb.co/t3R9RHC
https://ibb.co/hVRYthz
je li normalno pisati ovo na instagramu? ta jedna instagram stranica me blokirala i tad sam upao u neko stanje necu reci besa ali neobicno stanje. onda posle ovoga sam bio u nekom drugom stanju paranoje. nakratko mi se vratili neki flesevi sto sam imao za vreme jedne manicne epizode. onda dodjem kuci s nemackog i nista. gledam ovo sranje i cudim se koga boli kurac za ove naci likove i zasto mi je u tom momentu bilo toliko bitno da ovo napisem. ja sam bukvalno patrik bejtmen momci

Nekad su ti uvrede imale mnogo više kolorita bruda, i još na ćirilici

meni je tad kad sam ovo pisao zvucala kao vau uvreda. ono kao kao da ce da me postaju na r/murderedbywords

sto su ljudi na vukajliji i na stormfrontu tako teski? ja na sajtovima kao sto su forcen i instagram mogu da budem 8 sati normala al ovdje me nakon 5 minuta ledja zabole. dosao sam do raznih observacija: ljudi na vukajliji i na SF-u su pametniji nego na forcenu, manje ih je, bolesniji su, vise se opterecuju raznim glupostima kao sto su politika i rasa

баш како се ви вукајлијаши право зовете? ја се зовем живота добринић

Tako je, autore Boljanović.

Baš da morate da birate šta biste od sljedećeg izabrali: kurac, pička, govno, sisa? Ja bih govno.

Ja bih govno

Repetitio est mater studiorum

zelim biti najveci. kao niko dosad. kako da ovo postignem, braco moja, vukajlijasi?

ima one operacije gde ti lome kosti u nogama pa porasteš par santima itd itd

Onda bi bio red da konačno pronađem neku ribu sa jednodelnim kupaćim kostimom

Mene brine jutros kada Jovor namerava da odgovori na otvorena pitanja, to jest:

- konstruktivno obrazložen primer autošovinizma s osvrtom na specifične elemente koji ga čine takvim
- da li je svetleći UDBA cigan svojim izborom ili potpuno nehajno
- sva ostala pitanja gde su mu spale pantalone a nije ih podigao uz “hehe dobra parodija hehe”

Jovor bi lajk:

Nabijem ja tebe na kurac, našao si da vrijeđaš zbog ijekavice! Ja nemam pravo da glasam, ali imam pravo na svoj stav, to mi niko neće zabraniti. Dosta mi rodbine živi u Srbiji i često sam tamo. To ko je u Srbiji na vlasti, ima itekako efekta i na Republiku Srpsku.

како се долази до секса код нас у југославији? шта треба да кажем девојци?

bash sta vi vukajlijasi volite da jedete i da pijete? za mene, to su pica i kafa

Ignoriši pavijana.
To je klasična priča ako te roditelji ne nauče opštoj kulturi do sedme godine osudjen si da budeš bulja do kraja života.