Prijava

The Prof deje

Il' spava il' drka

ali si banovan sunce im krvavo moderatorsko

Kako se na engleskom kaže “razmaženost” ? Ne mogu da nađem adekvatan izraz osim “spoiled” al ne treba mi to

Brattish, entitled, fussy a doslovno - pampered

Doncju no pamerap ju gat to pamperap

chatGPT be like: pa što ne kažeš da je za pliduuaa bre

Hvala vam autore Jebach i Daniel, nisam se sjetio da pitam na chatgpt jer zivim taj “2009 život” pa pitam na ovom šaljivom sajtu

Nemaju adekv rec bukv

Pitaj onaj Cara generator, kakav chatGPT, to je za papke

sta se ovim rodno senzitivnim, zakon valjda od danas sutra stupa na snagu. nema ovi nasi lingvista sa saita objasni kako ce govornik u zenskom rodu postati govornica

nadam se da je smole bar prosao neku obuku (rekli prvo u obrazovanju mora da se primenjuje)

*strucnjakinja, trenerica, vodičkinja, pešakinja, lovkinja loool, đakonica, doktorica nauka, arhitektinja i advokatinja

nice

kako ce se muska kurva zvati u novo vreme pitam se, kurvan vrv

Alo momak nisam ti ja doktorka ja sam doktoresa je l treba policiju da zovemo

učiteljice na aparatima

ko bude gledo ove dnevnike i govna nek javi sta se desava, rts svakako prednjaci u ovim bulshitovima pravilnog izrazavanja, hapiji i pinkovi ce mumlaju mesec dva al posle ce sve da

L E G N E
E
G
N
E

evo zasto:

Pokušajte na to da pomislite kada vam sledeći put bude teško preko jezika da prelomite "arhitektkinja", a lagano i tečno vam ide "karakondžula". Razmislite o tome i kada čujete da patrijarh ne može da izgovori "advokatica", ali jako lako preko usta prevali "bednica" kada je potrebno uvrediti ženu.

od sada pisanje po zenama na rodno senzitivnom pls

Caro nisam procitao danas rijeci odusevljenja zbog odluke UBAZDE da igra na OI

On će biti najveći destabilišući faktor, ako bude išao na OI. Razbiće jedinstvo u reprezentaciji. Jednostavno, njega niti interesuje reprezentacija, niti navijači. Drugo, igra će se previše prilagođavati njemu, pa će ostali igrači pružiti dosta manje. Već se nanosi šteta ovim stalnim prenemaganjem, hoće li ili neće... jednostavno, naša košarka nikad nije igrana za jednog čoveka. Nadam se da zarad budućnosti naše košarke nikad više neće biti u reprezentaciji, kojoj ništa nije doneo, niti će ikad doneti... a štetu je odavno napravio

Ko je izrekao te pogrdne riječi