Prijava

odoh da spavam, solidno nepoznavanje na ovu temu si pokazao caro, lvl 1 beginner

sve je to propaganda kojom su se zlocinci pajsad branili na sudu (lagali na max) zna plidu da je bio genocid isto kao u ndh (isto)

*da se srebrenica proglasi za radni logor podhitno

Јеби га, воле нас Норвежани много па врше пропаганду, ко и ономад фински форензичари за Рачак.

dik martija da ne pominjamo zuta kuca klasik prvosrpska propaganda i racak

srebrenica macht frei poditno da se uvede

E pa ako je Alija to prodao onda sve ok, puj pike ne važi, pravo je nasamario našu vojsku i onda je to moralo da se ispoštuje nekako

ideologija bajo, pliduima je to mit o nastajanju i kapiram to. Otprl bosnjak ne bi bio bosnjak da nije bilo genocida. ratni zlocin nije dovoljan sam po sebi vec kao i kroasanima neki tamo domovinski takozvani

i kurca bi jovori imali rs da nisu bili tvrdoglavi mejmuni kakvi jesu, da se sloba pitao danas ne bi bili srbi vec ovo sto jebac ih naziva medjedima, ovako su ispali najveci srbi od svih srba. rispketara za srpske medjedomejmune

Јебач, ако је био злочин био је, али онда нека одговарају све умешане стране, не само Срби. И ако ће да се каче етикете нек се накачe и Американцима смрдљивим, Немцима, Хрватима, Босанцима, Французима, Енглезима, Русима(Совјетима) итд.

Caro, tzv. Kosovo ima više elemenata državnosti nego RS. Kosovo, i Tuvalu isto. Kada idem da posetim svoju međedovinu, prelazim granicu jbg. Ako nam ne odgovaraju činjenice, tim gore po činjenice

ajde pusti jebaca, imam i ja tri cetri pravnika u familiji, znam kako sljakaju. svaki mejmun bi se kladio u 200 kinti da je jebac na random eu/soros programu. Kao da on ne zna sta i kako, gleda na praksu strucno kao jokara sto oce da zakuca za denver.

licno misljenje je tu u sekundarnom planu. imam drugara pravnika takvih x. uostalom 90% advokature su takvi likovi bukv takvo vreme

Елементи државности дати у стању окупације Србије, легитимно.

ma cuj granica sa rs, dajte neki referendum da se ukine vrv bi samo krug dvojke jeo govna

sipusi ukinuli granicu sa albanijom jbt nasi drugosrbi kmece o nekim medjedima moooj jebace (sramoto)

sveusvemu ocekujem pliduovu pobedu sutra (evrovizija lvl win) cisto da se rasclani sta je un, kako funkcionice, kakvi su principi i na kraju da se shvati besmislenost svega sto se tamo donese samo da bi neko kmecao, o obesmisljavanju pojma genocid da ne govrim vrv ce true ikad genocid zbog ovog pojede najvece govno sto sustinski i jeste najveca budalastina i realna steta

*ako moze jebac iznese negativne aspekte situacije sa strucnog aspekta duboko zahvalan (opklada ponistena)

Lestat pobrojao si fino neke narode koje imaju gen-c u istoriji i ima ih još spisak je poduži. A biće priznati ili pomenuti kada dođe povoljan trenutak politički za to, tipa kad izgube rat

Znači ne poričemo političku pozadinu ovde i sve te hipokrizije, vidi se najbolje na primeru Turske koja nema baš najčistiju poziciju pa je malo malo prcnu za jermene. A oni što se više koprcaju, ovi više tovare.

A da je neka laž ili prevara prvi bih srao i muljao argumente da to pobijem, ali pošto svi znamo za jadac red je toga se rešiti više, izađeš lepo za zeleni astal izvadiš palamar i kažeš jeste, tako je bilo šta sad pičke?

Posle toga slobodno udri po “a šta ste vi radili” pričama

hahah cekaj esi realan, to je fazon svi smo bacali petarde dodje uciteljica koe baco

jebac: JA JA JA

(behind story: ajmo prvi priznati nece znati posle sta ih je snaslo kad budu oni trebali da kazu svoje istine pobedicemo ovaj mejmun pored bacio topovsku)

brate koga boli kurac, glup se javi prvi ides za primer

Caro ti sve naopako jbg, malo je drugačija ta priča

Tipa perica ivica i marica odeljenje, ivica i marica bacali petarde u predškolskom, učiteljica uvati pericu s petardom u ruci a on je u fazonu ali čekajte šta je bilo sa onim iz predškolskog, dok se to ne razreši ovo nije petarda nego nedefinisana eksplozivna naprava, eventualno.

Svi znaju ko je baco Caro, u tome je cela fora

i sta fazon da mi prvi priznamo bio bi applause i svi bi rekli e ako su pusti srbi prikvatili daj da i mi krenemo malo autosovinistickim putem vreme je lol (mir u svetu pokajanje nastupa)

ok vrv bi im zacepili usta kad bi rekli evo mi smo ti genocidasi, vrv bi sami plidui to bojkotvali jer nije medjunarodno priznato. Jbg ne idu stvari tako al poenta je ok.

#ja sam genocidan jebac reko vote jebac