Prijava

skauze los ti primer jer nije bio veliki zlocin nego ratni zlocin, genocidna namera je istrebljenje celog naroda ili njenog velikog dela a za to mora da postoji sveukupni konsenzus grupe (naroda) koja planira izvrsi delo dok za ovo drugo ne mora

al kad nekog rokneš ne vadiš se sa “ali Ted Bandi je pobio njih 70 silovo i obezglavio, kako sad i on i ja da se nazivamo ubicom”

Al da bi poredjenje imalo smisla, morao bi Ted Bandi da ti sudi, i da te on licno naziva ubicom

mujo znaš li da sam ja tebi krišom jebo mater jutros kad si išao po novi primerak informera? znaš li to?

Katinjska šuma se vodi kao 'masakr' a porokano 20k+ poljaka

Obama pobacao preko 25 000 bombi u sedam razlicitih zemalja i dobio Nobelovu nagradu za mir te godine

sveusvemu prema sakuzima i jebacima trebalo bi smislimo neku varijantu ko svabe sto imaju naciste a kroasni ustase i onda niko nije kriv bukv nego neki tamo mejmuni genocidasi (kao milogorci sto se sad peru od ratova 90ih fazon to su srbi)

Caro naravno da je postojala namjera istrebljenja bošnjačkog naroda u srebrenici, samo što to nije bio kolektivni plan nego plan onih koji su ga izvršili a to što ti zamišljaš je smiješan izgovor, sta nije genocid zato sto to nije ucinio kolektivan srpski narod nego pojedinci, bukv ti ovom pricom naturaš kolektivnu krivicu svom narodu a ne rezolucija

postoji sveukupni konsenzus grupe (naroda) koja planira izvrsi delo dok za ovo drugo ne mora

Ma prestani da nas zajebavaš hahah

plidu nemodz ti namera istrebljenja biti e aj pobijemo vojno sposobne. Genocid ne bira bukv

radi se o vrsti zlocina bukv

ne sme jebac kaze da je bio genocid dzaba sve (isto ko vucela kod senada)

Ajde plidu pitaj jebaca el bio genocid da vidimo sta ce ti kae

Ma znas i ti da je bio nego gdje ces reci pa odrekla bi te se okolina, eno ceda i canak priznali pa kako su prosli, ispod 1% na izborima, bio je i onaj saša jankovic cini mi se, priznao i on, vise ne znam dal ga je iko spomenuo u politici.. svaka cast svakome ko prizna to javno, muda golema

ma jebo cedu i canka kakvi su oni autoriteti, daj da jebac napise (prizna) a ne da okolisa i relativizuje stvar

al fazon ceda i canak propadose zbog stava o genocidu lol

moze i neka pravnicka opservacija zasto jeste a zasto nije ako se sme dirati u to

skauze los ti primer jer nije bio veliki zlocin nego ratni zlocin, genocidna namera je istrebljenje celog naroda ili njenog velikog dela a za to mora da postoji sveukupni konsenzus grupe (naroda) koja planira izvrsi delo dok za ovo drugo ne mora

koliko je to u procentima tacno, pitam zbog toga zato sto dokumentovano znamo da nisu ni svi redom nemci bili ni za rat a ne za istrebljenje celog jevrejskog naroda

Ma prestani da nas zajebavaš hahah

cekaj ne zuri, pusti coveka da kaze da se informisemo

Slaganje, pristanak, odobrenje (npr. za stupanje u brak i sl.); pismeno odobrenje; saosećanje; fil. saglasnost misaonih bića (uzima se često kao jedan od kriterijuma istine); konsens.

realno, da su teoretski mogli da sakupe sve bosanske muslimane na jednu gomilu u srebrenici ne bi ih sve pobili, ostavili bi tacno onoliko da to je bude genocid nego ratni zlocin

cuj skauza pametuje do malopre se kleo da su nemci priznali genocid u ww2

Pitanje, gledam sad npr nemci su priznali genodic za ww2, u namibiji itd

za namibiju potvrdjeno, vili brant se svakako izvinio poljacima i jevrejima, polozio venac, a sta si ti uradio za plidua osim sto eksploatises foru za kabrio a

cekam jebaca prizna necu budem veci katolik od pape

ajde bacje priznaj pa da zatvaramo lokal

sace on samo da smisli dobar okvir